14. Oct 2014 5:43

Primátorka zavítala medzi karatistov

Mladé nádeje Športovej školy karate Prievidza minulý piatok navštívila v priestoroch Centra voľného času Spektrum prievidzská primátorka Katarína Macháčková spoločne s predsedom miestnej komisie športu Branislavom Bucákom.

Nebola to prvá návšteva najvyššej predstaviteľky Prievidze u športovcov, za posledné dva roky zavítala na tréningy viacerých športových klubov. „Rozhodla som sa, že postupne navštívim všetky prievidzské kluby, ktoré mesto finančne podporuje. Počas návštev jednotlivých klubov sa dozviem novinky o ich činnosti, čo sa im v poslednej dobe podarilo dosiahnuť, ale aj aké majú problémy a v čom by potrebovali pomôcť,“ priblížila význam svojich návštev v kluboch Katarína Macháčková, ktorá už predtým zavítala medzi zápasníkov, džudistov či karatistov druhého prievidzského klubu karate klubu FKŠ.
Mladé karatistické nádeje ŠŠK predviedli hosťom ukážky svojho náročného tréningu, šéfka a trénerka klubu Dušana Čierna zasa informovala primátorku o posledných úspechoch i najbližšom programe klubu. „Teší nás, že medzi nás pani primátorka zavítala, že sa o nás zaujíma. Sme veľmi radi, že nás mesto najmä prostredníctvom Centra voľného času podporuje, my sa zasa snažíme čo najlepšie vychovávať svojich zverencov, viesť ich nielen k dobrým výkonom na tatami a zdravému životnému štýlu, ale aj k zodpovednosti, cieľavedomosti či tímovosti,“ uviedla Dušana Čierna.
(mp)

Ďalšie aktuality

Vybudovanie spevnenej plochy na Ul. M. Rázusa – II. Etapa

22. Feb 2024 8:28
Prievidzská samospráva ukončila verejné obstarávanie na zhotoviteľa zákazky -…

Obchodná verejná súťaž - predaj budovy na Košovskej ceste…

21. Feb 2024 15:41
Mesto Prievidza vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž: Predmetom je prevod trvale…

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2024

21. Feb 2024 7:29
Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil Rozhodnutím č. 1/2024 Z. z.…