Komisie Mestského zastupiteľstva a ostatné:

1. Komisia finančná, majetková a podnikateľských aktivít (7 členov):

MVDr. Vladimír Petráš – predseda komisie
Poslanci:

  • Mgr. Branislav Gigac
  • Ing. Ľuboš Jelačič
  • MVDr. Norbert Turanovič
  • RNDr. Ing. Ján Kuchárik

Neposlanci:

  • Ing. Marián Bielický
  • Ing. Roderik Weissabel

Zapisovateľka: Ing. Ingrid Vojtková

2. Komisia dopravy, životného prostredia a rozvoja mesta  (10 členov):

Michal Dobiaš – predseda komisie
Poslanci:

  • Ing. Lukáš Zeleník
  • RNDr. Ing. Ján Kuchárik
  • Igor Čičmanec
  • Mgr. Dominika Vážna
  • Ing. Natália Svítková

Neposlanci:

  • Ing. Andrea Nikmonová
  • Ing. Roman Bartoš
  • Ing. Jaroslav Mäsiar
  • Ing. Dušan Kohút

Zapisovateľ: Ing. Branislav Michalík

3. Komisia školstva a kultúry  (7 členov):

Helena Dadíková – predsedníčka komisie
Poslanci:

  • MgA. Martina Polievková, ArtD.
  • Ivica Čertíková
  • PaedDr. Eleonóra Porubcová
  • PaedDr. Kvetoslava Ďurčová

Neposlanci:

  • Mgr. Dana Horná
  • Mgr. Beata Révayová

Zapisovateľka: Aneta Bartolenová

4. Komisia starostlivosti o obyvateľov (7 členov):

MDDr. Veronika Drábiková – predseda komisie
Poslanci:

  • PaedDr. Iveta Lauková
  • MVDr. Juraj Leporis
  • Mgr. Dominika Vážna
  • Katarína Čičmancová

Neposlanci:

  • PhDr. Mária Znášiková
  • Mgr. Jana Javorčeková

    Zapisovateľka: Mgr. Michaela Bevelagua

5. Komisia športu, mládeže a voľnočasových aktivít  (7 členov):

Ing. Branislav Bucák – predseda komisie
Poslanci:

  • Mgr. Július Gális
  • Mgr. Libor Mokrý
  • Ján Mäsiar
  • Ing. Natália Svítková

Neposlanci:

  • Mgr. Diana Šurkalová Dušeková
  • PhDr. Juliana Martinková

Zapisovateľka: Mgr. Michaela Beňadiková, PhD.

6. Komisia na ochranu verejného záujmu (7 členov):

Helena Dadíková – SPOLU – občianska demokracia – predsedníčka
Poslanci:

  • RNDr. Ing. Ján Kuchárik – REPUBLIKA
  • PaedDr. Eleonóra Porubcová – KDH
  • Ing. Richard Takáč – SMER – sociálna demokracia
  • Mgr. Dominika Vážna – HLAS – sociálna demokracia
  • PaedDr. Kvetoslava Ďurčová – zástupca nezávislých poslancov

    Zapisovateľka: PaedDr. Kvetoslava Ďurčová

7. Komisia MsZ na prešetrenie sťažností proti činnosti poslanca MsZ, primátora mesta a hlavného kontrolóra mesta podľa § 11 ods.5 zákona č. 9/2010 Z. z. o sťažnostiach:

Členovia:

  • Ing. Richard Takáč
  • Mgr. Libor Mokrý
  • Katarína Čičmancová
  • Mgr. Branislav Gigac
  • Ján Mäsiar
  • náhradník č. 1: MVDr. Norbert Turanovič
  • náhradník č. 2: Ing. Branislav Bucák

Zapisovateľ: Ing. Anton Pišta

8. Komisia na udeľovanie ocenení mesta Prievidza a posudzovanie  návrhov historických označení:

PaedDr. Kvetoslava Ďurčová – predsedníčka komisie

Poslanci:

  • Michal Dobiaš
  • Ing. Branislav Bucák
  • Helena Dadíková
  • PaedDr. Eleonóra Porubcová
  • Ing. Natália Svítková
  • MgA. Martina Polievková, ArtD.

Neposlanci:

  • Ing. Erik Kližan
  • PhDr. Ján Vingárik
  • Mgr. Alojz Vlčko

    Zapisovateľka: Mgr. Diana Šurkalová Dušeková

Poradné orgány primátorky mesta :

Masmediálna rada:

Mgr. Alojz Vlčko – predseda
Členovia:

  • Ing. Branislav Bucák
  • PaedDr. Kvetoslava Ďurčová
  • Mgr. Michal Ďureje
  • Mgr. Dana Horná
  • MVDr. Norbert Turanovič

Zapisovateľka: Mgr. Diana Šurkalová Dušeková

Bytová rada:

Helena Dadíková – predsedníčka
Členovia:

  • Mgr. Július Gális
  • JUDr. Ján Martiček
  • JUDr. Róbert Pietrik
  • MVDr. Norbert Turanovič
  • Ing. Iveta Bielická

Zapisovateľka: Jarmila Hlohovská

Rada pre etiku:

Mgr. Peter Krško – predseda
Členovia:

  • Michal Dobiaš
  • Ing. Peter Paulík
  • MVDr. Norbert Turanovič
  • Mgr. Vít Zajac

Sobášiaci a ostatná občianska obradnosť: 

Poslanci:

  • Helena Dadíková
  • MVDr. Norbert Turanovič
  • PaedDr. Eleonóra Porubcová
  • Ing. Natália Svítková
  • PaedDr. Kvetoslava Ďurčová
  • Ing. Ľuboš Jelačič
  • MVDr. Vladimír Petráš
  • Katarína Čičmancová

Mládežnícky parlament:

Zoznam členov:

  • Miroslav Sapár – Gymnázium V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16
  • Michaela Šaálová – Gymnázium V. B. Nedožerského, Matice slovenskej 16
  • Nikolas Michal Zajac – Obchodná akadémia, Ul. F. Madvu 2
  • Alex Šiller – Obchodná akadémia, Ul. F. Madvu 2
  • Sofia Bartová – SOŠ Ul T. Vansovej 32
  • Nataša Bednárová – SOŠ Ul T. Vansovej 32
  • Jakub Marko – SOŠ obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1
  • Andrej Lukáč – SOŠ obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1
  • Natália Kaprálová – Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A
  • Damien Minich – Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A
  • Karin Mišiaková – Piaristická spojená škola F. Hanáka, Ul. A. Hlinku 44
  • Benjamín Buzna – Piaristická spojená škola F. Hanáka, Ul. A. Hlinku 44
  • Simeon Turic – Súkromná spojená škola (E-škola), Ul. M. Falešníka 6
  • Jakub Adamec – Súkromná spojená škola (E-škola), Ul. M. Falešníka 6
  • Simona Čertíková – ZŠ a MŠ Ul. Dobšinského 746
  • Terézia Tirindová – ZŠ a MŠ Ul. Dobšinského 746
  • Bibiána Píšová – ZŠ Ul. Energetikova 242/39
  • Vanessa Šimurková – ZŠ Ul. Energetikova 242/39
  • David Ščípa – ZŠ a MŠ Ul. Malonecpalská ulica 206/37
  • Ema Petrašová – ZŠ a MŠ Ul. Malonecpalská ulica 206/37
  • Sára Luteránová – ZŠ Mariánska ulica 554/19
  • Naďa Porubcová – ZŠ Mariánska ulica 554/19
  • Zuzana Vavrincová – ZŠ Rastislavova ulica 416/4
  • Tomáš Tínes – ZŠ Rastislavova ulica 416/4
  • Samuel Kuník – ZŠ Ul. S. Chalupku 313/14
  • Natália Malíčková – ZŠ Ul. S. Chalupku 313/14
  • Matej Hojč – ZŠ Ul. P. J. Šafárika 3
  • Liana Kuzmányová – ZŠ Ul. P. J. Šafárika 3
  • Martin Daško – Centrum voľného času, Ul. K. Novackého 14
  • Lukas D´Ambrogio – Centrum voľného času, Ul. K. Novackého 14
  • Veronika Plachá – Slovenský skauting, 14. zbor Prievidza, Ul. A. Žarnova 860/5
  • Paulína Grolmusová – Slovenský skauting, 14. zbor Prievidza, Ul. A. Žarnova 860/5
  • Júlia Geschwandtnerová – Úsmev ako dar
  • Bibiána Baková – Úsmev ako dar