24. Oct 2011 12:53

Poslanecká kancelária na mestskom úrade

Na mestskom úrade v Prievidzi bude zriadená poslanecká kancelária. Tento projekt má za úlohu skvalitniť pracovné podmienky poslancov mestského zastupiteľstva.

Mestský úrad týmto krokom reaguje na podnety zo strany poslancov. Dôvodom na zriadenie poslaneckej kancelárie priamo na mestskom úrade je hlavne potreba riešenia problémov obyvateľov poslancami mestského zastupiteľstva. K tejto práci neboli doteraz vytvorené adekvátne podmienky, pričom poslanci rokovali na nevhodných miestach. Kanceláriu pre svoju poslaneckú činnosť budú môcť využívať všetci poslanci, čo skvalitní ich prácu v komisiách a ostatných poradných orgánoch mesta, a teda aj výkon samotného poslaneckého mandátu.
Projekt poslaneckej kancelárie je už tradične využívaný v mestách Sereď a Žiar nad Hronom. Vedenie mesta si od tohto kroku sľubuje hlavne lepšiu komunikáciu medzi poslancami a obyvateľmi mesta. Obyvatelia mesta Prievidza tak budú môcť využívať toto miesto na spoločné stretnutia s poslancami mestského zastupiteľstva. Kontakty na všetkých poslancov nájdete TU.

Ďalšie aktuality

Korčuľovanie pre verejnosť i mestská plaváreň za symbolické…

30. Nov 2023 14:05
K zimným mesiacom patria aj zimné radovánky v podobe stavania snehuliakov…

Aktivity November

29. Nov 2023 13:21
Tréning pamäte Dňa 16.  Novembra 2023 sa v DC Bôbar Prievidza…

Zber biologicky rozložiteľného odpadu potrvá do 1.12.2023

29. Nov 2023 9:14
Vývoz nádob na biologicky rozložiteľný odpad zo záhrad rodinných domov bude vzhľadom…