2. Aug 2013 8:39

Pochvala vždy poteší..

Ako sa hovorí, kritizovať je vždy ľahšie ako pochváliť..O to viac potešia slová chvály na adresu príslušníkov MsP od obyvateľky mesta, adresované e-mailom primátorke mesta.


Všetci vodiči, ktorí v ten deň videli v meste na kraji cesty staršiu ženu trápiť sa s výmenou kolesa na aute iba prešli okolo. Jej úsilie však nebolo ľahostajné mladým príslušníkom MsP, ktorí neváhali, zastavili a pomohli. Ako pani napísala, defekt na aute bol poslednou kvapkou nepríjemných udalostí toho dňa. Pomoc prišla v podobe mestských policajtov, o ktorých si podľa vlastných slov „poopravila názor“. Áno, pri ochrane verejného poriadku nie je vždy priestor na dobré skutky, no pomoc obyvateľom či návštevníkom mesta patrí ku každodenným príbehom náročnej služby hliadokMsP.
Z vlastnej skúsenosti vieme, že pomáhať teší viac ako trestať, no každodenná realita o tom vie svoje. Napriek množstvu riešených priestupkov, oznámení a podnetov nezabúdame ani na tých, ktorí potrebujú našu pomoc, veď naším mottom je „slúžime obyvateľom mesta“!

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy pitnej vody

10. Apr 2024 9:01
Informujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Ekorok s Nestlé

9. Apr 2024 8:27
19. apríla sa od 9:30 do 12:00 hodiny na Námestí slobody uskutoční 21. ročník…

Mesto zrekonštruuje výbehy pre psov

9. Apr 2024 8:12
Mesto Prievidza spravuje aktuálne desať výbehov pre psov. V súčasnosti chystá…