16. máj 2018 11:13

Detská jašenica: Oslava MDD pre celé rodiny

Malí, veľkí, a všetci tí, čo sa cítite byť deťmi, príďte spolu s nami stráviť nedeľu 27. mája 2018 v areáli Mestského parku v Prievidzi a minigolfu „Detskú jašenicu“, ktorú pripravilo Centrum voľného času v Prievidzi v spolupráci s mestom Prievidza a Minigolfom, pre všetky deti a ich rodičov.

Pripravené sú rôzne súťaže a športovo-zábavné aktivity. Mladí aj skôr narodení si môžu vyloviť rybu, zajazdiť na koni, zaskákať na trampolínkach či zajazdiť si na zelených bicykloch. Pripravené sú pre vás rôzne súťaže. Za ich zvládnutie získate sladkú odmenu a možnosť zúčastniť sa záverečnej tomboly. Vyskúšate si prácu hasičov či prvú pomoc. S Klubom netradičných športov si zahráte interkros, indiaku, ringo, boccia a Mӧlky. Pozriete si makety rakiet a lietadiel raketových modelárov. Kreatívne deti čaká tvorivá a fotografická dielnička. Detskú „Jašenicu“ spríjemnia vystúpenia mladých spevákov, tanečníkov, športovcov a detskej kapely. Deti si budú môcť zadarmo vyskúšať zhrať minigolf a ochutnať cukrovú vatu.
A to sme spomenuli len malú časť toho, čo sme pre Vás na nedeľňajšie popoludnie pripravili v priestoroch minigolfu a mestského parku.
PROGRAM:
14:00 registrácia detí- „Jašikarta“
kultúrny program
prezentačné stánky
súťažné stanoviská
dielničky
bufet
16:30 Tombola
17:00 Ukončenie

Ďalšie aktuality

Obchodná verejná súťaž na predaj budovy bývalej ZŠ na ul. P…

27. Feb 2024 15:31
Mesto Prievidza vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž o najvýhodnejší návrh na uzavretie…

Chystá sa zahájenie vývozu nádob na biologicky rozložiteľný…

27. Feb 2024 11:10
Vývoz nádob na biologicky rozložiteľný odpad zo záhrad rodinných domov mesto…

Zasadnutie MsZ zo dňa 26.2.2024

27. Feb 2024 10:21
Dňa 26. februára 2024 sa konalo zasadnutia mestského zastupiteľstva v Dome kultúry v…