19. Feb 2013 6:56

Zberné a podpisové miesta petície za R2

Petíciu za zaradenie budovania cesty R2 v Trenčianskom samosprávnom kraji medzi najvyššie priority vlády SR môžu obyvatelia podporiť na desiatkách miest v okrese Prievidza.

Zberné miesta vyplnených petičných hárkov sú na všetkých obecných úradoch v okrese Prievidza a na mestských úradoch v Bojniciach, Handlovej, Novákoch a Prievidzi. Petíciu podporujú aj mestá Bánovce nad Bebravou a Partizánske.

V Prievidzi je možné petíciu podpísať v materských školách, základných školách, na zimnom a futbalovom štadióne, plavárni, v Centre voľného času Spektrum, na Mestskej polícii, v denných centrách v niektorých súkromných prevádzkach a na mnohých ďalších miestach. V Bojniciach sú petičné hárky pripravené aj v nemocnici, na informáciách v pavilóne A.

Zberné a podpisové miesta, ktoré petičný výbor eviduje, sú označené bodmi na interaktívnej mape (viď. nižšie). Ak chcú obyvatelia zriadiť ďalšie zberné miesto petičných hárkov, alebo podpisové miesto a pridať ho na mapu, je potrebné informáciu doručiť na info@prievidza.sk.

Všetky informácie o petícii a podpisové hárky nájdete na www.prievidza.sk/r2

Termín, dokedy sa budú zbierať podpisy pod petíciu, zatiaľ určený nie je. Závisí to aj od toho ako budú kompetentní reagovať a či bude plánovaný harmonogram výstavby v najbližšej dobe prehodnotený. Určite sa podpisy zbierajú minimálne do začiatku apríla.

Väčšiu mapu zobrazíte kliknutím sem.


Zobraziť Petícia za R2 v TN kraji na väčšej mape

Ďalšie aktuality

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 4/2024 o…

10. Jul 2024 15:18
Číslo: 4/2024 Prílohy: VZN č…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 3/2024 o…

10. Jul 2024 15:14
Číslo: 3/2024 Prílohy: VZN č…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 1/2024,…

10. Jul 2024 15:06
Číslo: 1/2024 Prílohy: VZN č…