28. Jun 2016 6:11

Prievidzská fitneska získala na majstrovstvach sveta bronz

V dňoch 18.-19.juna sa konali v Srbskom Novom Sade z poverenia IFBB Majstrovstvá Sveta vo fitness detí. Zúčastnených bolo 120 pretekárov z 11 štátov.Slovenskú výpravu viedla reprezentačná trénerka Anna Mozoláni. Našu republiku reprezentovalo 21 pretekárov, ktoré obstáli vo svete bravúrne.

Celkovo Slovensko získalo dve zlaté, dve strieborné a päť bronzových medailý čím sa opäť postaralo o víťazstvo „Pohár národov“.
Obrovský úspech zaznamenala domáca talentovaná fitneska, ktorá sa bezkonkurenčne prebojovala na Majstrovstvá Sveta už 4x suverénne postúpila do finálovej šestky a obhájila finálny výsledok 3.miesto na Majstrovstvách sveta.

Anna Hepnerová viacnásobná držiteľka zlatého kovu, vícemajsterka a majsterka Slovenska vo fitness detí je naozaj obetavou športovkyňou a fitness ju oslovil naplno od svojich šiestich rokov.
Na konte má už 3.miesto z Majstrovstiev Európy teraz sa postarala o 3.m na Majstrovstvách sveta v Srbsku.
Anna bojovala v kategórií 14-15 rokov a bola vo vynikajúcej forme čo svedčilo v predvedení voľnej zostavy ale i v prezentácií postavy bola jasnou favoritkou na stupeň víťazov. Silnú podporu mala Anna u svojej trénerky Jeleny Meleščenkovovej ktorá ju na Majstrovstvách v Srbsku sprevádzala a podporovala.

Team Šk Fitness Free Prievidza, trénerka Jana Klečáneková a rodičia podporovali Aničku síce doma no celú svoju pozitívnu energiu vniesli na diaľku a vyjadrili obrovské „gratulujeme“.

Ďalšie aktuality

Banícky jarmok získal ocenenie TOP turistický produkt…

19. Apr 2024 13:26
Banícky jarmok, ktorý každoročne organizuje mesto Prievidza a Kultúrne a spoločenské…

Zelená učebňa pod holým nebom

19. Apr 2024 13:18
Materská škola na Ceste Vl. Clementisa v Prievidzi je Zelenou školou zapojenou v…

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…