6. Apr 2016 11:13

Kalina pozýva na Gastrodni

Stredná odborná škola obchodu a služieb aj tento rok pripravila pre širokú verejnosť obľúbené kulinárske podujatie Gastrodni. Konajú sa v dňoch 28. – 29. apríla od 9.00 – 18.00 v rámci praktickej časti maturitnej skúšky v študijnom odbore hotelová akadémia.

Žiaci školy sa predstavia v predvádzaní zručností – flambovanie, tranšírovanie, miešanie nápojov a slávnostnom stolovaní. Návštevníkom budú ponúkané tie najlepšie stredomorské jedlá, jedlá z Maďarska tradičné jedlá zo Slovenska, grilované pochúťky. Pochutiť si môžete na palacinkách, ochutnať miešané nápoje od šikovných barmanov, jedinečnú chuť kávy od baristov, občerstviť sa môžete v rýchlom občerstvení a čaká Vás aj moderná urban reštaurácia mestského štýlu so sortimentom grilovaných jedál a rôznych druhov osviežujúcich limonád.

Na podujatí budú v ponuke aj cukrárske a kuchárske výrobky. Na návštevníkov čaká okrem toho mnoho ďalších kulinárskych zážitkov, ukážky líčenia a účesovej tvorby, odevného dizajnu v spojení s módnou prehliadkou.

Ďalšie aktuality

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

16. Apr 2024 9:48
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 19.4.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto začne s rekonštrukciou cvičebného priestoru na ZŠ s…

16. Apr 2024 8:08
Od 1. mája začína rekonštrukcia cvičebného priestoru ZŠ a MŠ na Ul. Dobšinského.…