19. Apr 2017 11:14

Vytvor logo pre Mestskú knižnicu M. Mišíka v Prievidzi

Knižnica M. Mišíka v Prievidzi v zriaďovateľskej pôsobnosti Kultúrneho a spoločenského strediska v Prievidzi vyhlasuje výtvarnú súťaž určenú pre deti a mládež.

Cieľom súťaže je vyjadriť svoj vzťah ku knihám, knižným hrdinom, ako aj ku knižnici ako takej. Zapojiť sa môžu jednotlivci, ale aj kolektívy od 3 do 20 rokov. Súťaž je určená pre deti v materských školách, žiakov základných škôl a žiakov základných umeleckých škôl. „Rovnako by sme privítali aj záujem študentov stredných umeleckých škôl. Akceptované budú len plošné práce – kresba, maľba, grafika,“ opísala Dana Horná riaditeľka KaSS Prievidza.

Autor musí zo zadnej strany svojej výtvarnej práce uviesť meno, priezvisko, vek, prípadne školu, ktorú navštevuje. Uzávierka súťaže bude 31. augusta 2017. Súťaž bude vyhodnotená 21. septembra 2017. Svoje návrhy môžu autori posielať na e-mailovú adresu kniznica@prievidza.sk alebo osobne priniesť na pobočku Mestskej knižnice M. Mišíka v Dome kultúry Prievidza (F. Madvu 11).

Víťaz súťaže sa môže tešiť na darčekovú poukážku v hodnote 30,00 € na nákup kníh podľa vlastného výberu v kníhkupectve Literama.

Ďalšie aktuality

YOUNG RUN je tu opäť!

15. Jul 2024 8:47
Najmladšia bežecká akcia v meste prichádza už po štvrtý krát. YOUNG RUN aj v roku…

Kampaň „Do práce na bicykli“ pozná víťazov

15. Jul 2024 8:45
Do práce na bicykli je národná kampaň, ktorej hlavným cieľom je podporiť rozvoj…

Odstávka pitnej vody

15. Jul 2024 8:30
Informujeme obyvateľov, že z dôvodu poruchy bude prerušená dodávka pitnej vody dnes…