26. Nov 2018 8:02

Vianočný kamión Coca Cola

Námestie slobody

Tešíte sa na Vianoce? Radi sa hráte a dostávate darčeky? Tak práve pre vás tu je vianočný kamión Coca-Cola! Rozváža tú pravú vianočnú atmosféru po celej Slovenskej republike a Prievidza nebude chýbať. Vianočný kamión vyzerá tak, ako ho poznáte z televíznej reklamy a priváža k vám Santa Clausa, hravých škriatkov, veľa zábavy, súťaží, pesničiek a ďalších prekvapení.
Celý program začína na Námestí slobody 13. Decembra 2018 o 16.00 h. Pri čakaní na Santu sa môžete zapojiť do našich súťaží a naučiť sa Santov vianočný tanec. Príchod nádherne osvetleného kamiónu je čarovným zážitkom, ktorý zahreje pri srdci malých aj veľkých. Spoločne ho privítame o 16.30 h. Tešiť sa môžete na vianočné koledy, čítanie rozprávok a chýbať nebude ani obľúbené fotenie so Santom v jeho izbičke. Ak sa vyfotíte na špeciálnom vyvýšenom mieste pred kamiónom, budete mať krásnu fotku s panorámou celej akcie a keď ju budete zdieľať na Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa, tak vám ju vytlačíme a budete si ju môcť odniesť na pamiatku, alebo niekomu poslať ako vianočné prianie.
Pri vianočnom kamióne si budete môcť v kúzelnom stane zakúpiť malý vianočný kamiónik, Santa Clausovu čiapku, sobie parohy alebo kĺzaciu lopatu na sneh. Čaká vás nezabudnuteľný podvečer plný zábavy a vianočnej pohody, príďte si ho s nami užiť!
Tešíme sa na stretnutie s vami pri vianočnom kamióne už 13. decembra od 16.00 h na Námestí slobody v Prievidzi.

Ďalšie aktuality

Voľby prezidenta Slovenskej republiky 2024

21. Feb 2024 7:29
Predseda Národnej rady Slovenskej republiky vyhlásil Rozhodnutím č. 1/2024 Z. z.…

Odstávka vody

20. Feb 2024 8:05
Oznamujeme obyvateľom, že z dôvodu poruchy na verejnom vodovode bude dnes 20.2.2024…

Žiadosti o dotácie čakajú na vyhodnotenie

19. Feb 2024 12:52
Prievidzská samospráva spustila v januári elektronický systém podávania dotácií,…