26. Nov 2018 8:02

Vianočný kamión Coca Cola

Námestie slobody

Tešíte sa na Vianoce? Radi sa hráte a dostávate darčeky? Tak práve pre vás tu je vianočný kamión Coca-Cola! Rozváža tú pravú vianočnú atmosféru po celej Slovenskej republike a Prievidza nebude chýbať. Vianočný kamión vyzerá tak, ako ho poznáte z televíznej reklamy a priváža k vám Santa Clausa, hravých škriatkov, veľa zábavy, súťaží, pesničiek a ďalších prekvapení.
Celý program začína na Námestí slobody 13. Decembra 2018 o 16.00 h. Pri čakaní na Santu sa môžete zapojiť do našich súťaží a naučiť sa Santov vianočný tanec. Príchod nádherne osvetleného kamiónu je čarovným zážitkom, ktorý zahreje pri srdci malých aj veľkých. Spoločne ho privítame o 16.30 h. Tešiť sa môžete na vianočné koledy, čítanie rozprávok a chýbať nebude ani obľúbené fotenie so Santom v jeho izbičke. Ak sa vyfotíte na špeciálnom vyvýšenom mieste pred kamiónom, budete mať krásnu fotku s panorámou celej akcie a keď ju budete zdieľať na Instagrame pod hashtagom #DarujmeSa, tak vám ju vytlačíme a budete si ju môcť odniesť na pamiatku, alebo niekomu poslať ako vianočné prianie.
Pri vianočnom kamióne si budete môcť v kúzelnom stane zakúpiť malý vianočný kamiónik, Santa Clausovu čiapku, sobie parohy alebo kĺzaciu lopatu na sneh. Čaká vás nezabudnuteľný podvečer plný zábavy a vianočnej pohody, príďte si ho s nami užiť!
Tešíme sa na stretnutie s vami pri vianočnom kamióne už 13. decembra od 16.00 h na Námestí slobody v Prievidzi.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.