11. Nov 2021 5:49

Relácia mestského rozhlasu na 45. týždeň

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 45. týždni.

– Upozorňujeme obyvateľov, že dňa 15. novembra 2021 bude mestský cintorín na Mariánskej ulici z prevádzkových dôvodov zatvorený.

– Počas celého novembra majú obyvatelia mesta možnosť hlasovať za projekty z participatívneho rozpočtu. V rámci jedného hlasovacieho lístka môžete hlasovať za 3 až 5 projektov, ktoré považujete za dôležité či zaujímavé, a žiadate o ich financovanie z Participatívneho rozpočtu pre Prievidzu. Informácie o projektoch ako aj hlasovacie lístky nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza.

– Mesto Prievidza oznamuje obyvateľom, že vývoz hnedých nádob na biologicky rozložiteľný odpad pri rodinných domoch bude realizovaný aj v mesiacoch november a december.

– Zberňa odpadov Prievidza bude zatvorená z dôvodu sviatku dňa 17.11.2021 (streda). Počas ostatných dní bude Zberňa odpadov pre občanov otvorená v obvyklom režime.

– Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi vás pozýva do Filmového klubu na film Quo vadis, Aida? Ide o dramatický príbeh z bosnianskej Srebrenice, ktorú v roku 1995 obsadila srbská armáda. Viac sa dozviete už dnes, 11. novembra o 18:00 v Dome kultúry Prievidza. Podujatie je sa koná v režime OTP.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.