7. Apr 2016 13:26

Prázdninové leto s CVČ Spektrum

Pomaly sa blíži čas letných prázdnin, čas, na ktorý sa tešia všetky deti. Rozmýšľate, ako by ste ho svojim deťom spestrili a umožnili im získať nové zážitky a priateľov?

Denne od 4. júla do 26. augusta sme pripravili rôzne týždňové programy, v ktorých deti spolu s nami zažijú veľa dobrodružstiev a zábavy. Pre nádejných reportérov, režisérov, moderátorov i komentátorov sme pripravili na začiatku prázdnin päťdňový pobyt v našej KEC TV. Spoznávať svoje okolie cez objektív fotoaparátu, vyvolávať a upravovať fotografie si môžu vyskúšať deti v Letnej fotoškole. Ako ryba vo vode sa budú cítiť v Letnej pohode a Prázdninovom všeličo tí, ktorí radi spoznávajú nové miesta a obľubujú aktívny pohyb. Dvere hotela Centransylvánia sa otvoria pre všetky malé aj väčšie strašidielka.
Tešiť sa môžu na Upírsku noc s ochutnávkou špecialít šéfkuchára Quasinoda, kurz strašenia, ježibabin jarmok, výlet k prameňom živej a mŕtvej vody s Frankensteinom, múmiou Murrayom, vlkolakom Waynom a inými super monštrami. Pre milovníkov zvierat je pripravený týždenný pobyt v našej MINIZOO, kde okrem starostlivosti o zvieratká strávia účastníci aj noc vo hvezdárni.
V tomto týždni bude opäť týždeň Prázdninové všeličo, ktorý bol počas jarných prázdnin veľmi úspešný. Po celý týždeň sa deti môžu tešiť na rôzne aktivity, na rôznych miestach, s rôznymi ľuďmi a rôznymi vecami…. Pre deti, ktorých najlepšími kamarátmi sú farby, nožnice, lepidlá, makety a štetce sme pripravili Tvorivý ateliér. Počas tohto týždňa sa zoznámia s rôznymi tradičnými aj netradičnými technikami výroby rôznych dekoratívnych a darčekových predmetov. Nezabudli sme ani na športovcov. Pre nich je pripravený Basketbalový a Florbalový camp.

Záujem o prázdninové leto je medzi rodičmi a deťmi veľmi veľký, a preto sa už teraz tešíme na spoločné chvíle strávené počas horúcich letných dní v CVČ Spektrum Prievidza.

Ďalšie aktuality

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

16. Apr 2024 9:48
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 19.4.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto začne s rekonštrukciou cvičebného priestoru na ZŠ s…

16. Apr 2024 8:08
Od 1. mája začína rekonštrukcia cvičebného priestoru ZŠ a MŠ na Ul. Dobšinského.…