13. Mar 2020 12:59

Mestský úrad v Prievidzi ako aj zasadnutia mestských orgánov v preventívnom režime

Oznamujeme verejnosti, že Mestský úrad v Prievidzi bude pre verejnosť od 16. marca uzavretý. Obyvatelia a klienti jednotlivú agendu vybaviť telefonicky alebo e-mailom.

V súvislosti so šírením nového koronavírusu COVID-19, informujeme verejnosť o zatvorení kancelárií na Mestskom úrade v Prievidzi. Zamestnanci MsÚ budú naďalej pracovať v štandardnom režime a obyvateľov ktorí potrebujú vybaviť rôzne prípady budú vybavovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Kontakty na jednotlivé oddelenia nájdete TU: http://www.prievidza.sk/samosprava/struktura-a-zamestnanci-msu/

Neodkladné prípady, ako sú napríklad úmrtia alebo agenda Matričného úradu, bude vybavovaná individuálne zodpovedným pracovníkom.

Zasadnutia poradných orgánov, komisií Mestského zastupiteľstva ako aj zasadnutie Mestskej rady budú od 16.3.2020 až do odvolania neverejné.

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normálna tabuľka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri“,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:“Times New Roman“; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}

Cieľom nových opatrení je snaha o zníženie rizika, ktoré je spojené so šírením koronavírusu v priestoroch, v ktorých dochádza k početným stretnutiam ľudí.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.