10. Jun 2020 6:16

Mafiánske historky 2: Csabova pomsta – Preložené na 10.02.2022!

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza

‼️ POZOR ZMENA TERMÍNU ‼️
Vzhľadom na trvajúcu situáciu s pandémiou COVID-19 a z technických príčin sa podujatie prekladá na 10. februára 2022. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade, že vám nový termín nevyhovuje, vstupenky zakúpené v pokladni Domu kultúry Prievidza je možné vrátiť do 11. novembra 2021

Chcete sa kvalitne zabaviť? Tak to vás pozývame na voľné pokračovanie úspešnej komédie Mafiánske historky s názvom Mafiánske historky 2: Csabova pomsta. Nie je vhodné pre divákov do 15 rokov!

Aj typických mafiánov z konca minulého storočia zasiahlo milénium – havajské košele, obnažené hrude a výrazné „reťázky“ nahradili dokonale padnuté obleky a kurzy platené z najvyšších inštitúcií. Angličtina sa neučí doma, ale priamo na Malte! Dievčatá sa pri silných mužoch zmenili tiež. Už nenosia kožuchy, ale bojujú za slobodu zvierat – stále tým svojím typickým spôsobom. Karma však dobehne každého a neujdú jej ani naše 4 kultové postavičky, ktorých humor je stále aktuálny.

Účinkujú: Peter Sklár (v alternácii so Sväťom Malachovským), Peter Batthyány, Martin Vanek, Igor Adamec

Peter Sklár účinkoval v divadlách GunaGu, L+S a aktuálne aj v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Na obrazovkách sa stal populárnym vďaka zábavnej relácii S.O.S. Neskôr sa stal hlavnou postavou seriálu Mafstory a dnes úspešne úraduje ako starosta v Hornej Dolnej. Vo svojom meste ho môžete vidieť v divadelno-folklórnej veselohre Čachtická pani a Pyžamo pre šiestich.
Svätopluk Malachovský vyštudoval operný spev a viac ako 10 rokov sa mu aj profesionálne venoval. Nakoniec však tento vážny žáner zamenil za oveľa vtipnejšiu polohu – preorientoval sa na humor. Zahral si v Radošinskom naivnom divadle a v Štúdiu L+S. Účinkoval v televíznej relácii Kredenc, Atletico Cvernofka, Autoškola a mnohé ďalšie.
Peter Batthyány je majster v electric boogie, člen divadla Stoka či GunaGu. Bonmoty tety Márgit zo seriálu Mafstory už zľudoveli a rovnako aj jeho postava jednoduchého policajta v seriáli Profesionáli.
Martina Vaneka a Igora Adamca si mnohí pamätajú ako svojráznych moderátorov detskej relácie Kakao, ktorá im však vôbec neubrala na drsnosti, s ktorou účinkovali v mafiánskom sitkome Mafstory. Martin Vanek úspešne účinkuje v SND v Bratislave a sprevádza deti svetom opier.

Vstupné: 18,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal a predpredaj.sk.

O tom, že ani vo voľnom pokračovaní Mafiánskych historiek nebude chýbať improvizácia a svojský jazykový prejav, nemusíte pochybovať. Každé predstavenie má ambície byť nenapodobiteľné!

Ďalšie aktuality

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.