9. Oct 2015 10:53

Lidl venuje ZŠ na Malonecpalskej ul. v Prievidzi 3000 €

Vďaka zákazníkom spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. sa podarilo získať 1752 €, obchodný reťazec túto podporu pre ZŠ na Malonecpalskej ul. navýšil na 3000 €.

Spoločnosť Lidl Slovenská republika otvorila v pondelok 28. septembra 2015 svoju zmodernizovanú predajňu na Necpalskej ceste v Prievidzi. Súčasťou prvého dňa predaja bola podpora ZŠ na neďalekej Malonecpalskej ulici sumou 0,50 € z každého nákupu nad 10 €. Celkom sa takýmto spôsobom podarilo získať 1752 €. Spoločnosť Lidl sa rozhodla túto sumu navýšiť a žiakom venuje 3000 eur na nákup športových a didaktických potrieb.

Súčasťou našej stratégie napĺňania spoločenskej zodpovednosti je snaha byť dobrým susedom. Poskytnutím športových a didaktických potrieb dlhodobo podporujeme základné školy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti našej novootvorenej predajne. Tento úspešný projekt sme sa od školského roka 2015/2016 rozhodli rozšíriť aj na zrekonštruované predajne. Ročne takýmto spôsobom podporíme desiatky škôl a tisícky žiakov, čím prispejeme k zlepšeniu ich školských aj mimoškolských aktivít,“ povedal Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl. v:* {behavior:url(#default#VML);} o:* {behavior:url(#default#VML);} w:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}
Normal 0 21 false false false SK ZH-TW X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normálna tabuľka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri“,sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} Keď sme sa dozvedeli správu o výške podpory pre nákup športových a vzdelávacích potrieb pre našu školu, všetci sme sa veľmi potešili a boli sme prekvapení nielen z výšky podpory z predaja, ale i z navýšenia sumy spoločnosťou Lidl. Žiaci sa už nevedia dočkať nových pomôcok na športovanie a nás pedagógov teší nielen nová interaktívna tabuľa, ale hlavne prístup spoločnosti Lidl k podpore škôl,“ povedala RNDr. Ľubomíra Holíková, riaditeľka školy.

Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…