4. máj 2013 10:54

Hokejové zážitky opäť na Námestí slobody

Majstrovstvá sveta v hokeji aj tento rok oživia centrum Prievidze. Dnešný zápas Slovenska proti domácemu Fínsku (4. mája 2013) so začiatkom o 19:15 sa bude premietať na Námestí slobody.

Pozor zmena: Premietanie hokejového zápasu medzi Slovenskom a Fínskom sa bude realizovať pomocou výkonného projektora na plátno s rozmermi 3 x 5 metrov. Ospravedlňujeme sa fanúšikom, ale firma Partymaker s.r.o napokon odriekla poskytnutie LED obrazovky. Ďakujeme za pochopenie!

„Premietanie zápasu základnej skupiny hokejového šampionátu je pre Prievidžanov malým prekvapením, ktoré sme pripravili v rámci osláv Roka výročí mesta Prievidza. Veríme, že nás naši chlapci nesklamú a tento hokejový zážitok bude víťazný,“ hovorí Petra Štefániková, riaditeľka KaSS Prievidza.

Podujatie pre obyvateľov Prievidze a širokého okolia pripravuje mesto Prievidza prostredníctvom Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza s Formusic.sk. Príjem televízneho signálu zabezpečuje DIGI Slovakia. Okrem premietania je pripravený aj predaj občerstvenia a záverečná zábava do 01:00 o ktorú sa postará DJ Luco & DJ Mike Wazowski.

Poznámka: Článok bol po publikovaní upravený v sobotu 4. mája 2013 o 13.00.

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. J. Červeňa

17. Aug 2022 8:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…