15. Jun 2012 7:31

Deň rodiny bol bohatý

V Materskej škole na Nábreží sv. Cyrila v Prievidzi každoročne oslavujeme Deň rodiny s rodičmi a priateľmi MŠ. Tento rok sa očakávaná akcia spojila s významnou udalosťou a to privítaním novej preliezačky – Šibalky detí. Vďaka vypracovanému projektu za podpory Slovenských elektrární a.s., člena skupiny Enel a finančnej podpory rodičov sa vytúžená preliezačka stala súčasťou školského dvora.

Preliezačka sa oficiálne dala do užívania prestrihnutím pásky zástupcom hlavného sponzora Slovenských elektrární a.s., člena skupiny Enel p. Barbory Rumpli a pána poslanca Uríka a za neodmysliteľnej asistencie našich detí, rodičov a ďalších poslancov – p. Čičmancovej a p. Polereckého. Nechýbal ani kultúrny program, kde deti z tanečného krúžku a všetkých tried MŠ odprezentovali niekoľko tanečných a pohybových choreografií . V závere oficiálnej časti bol odovzdaný darček sponzorovi.

Po oficiálnej časti sa začalo súťažiť, spievať a tancovať. Nechýbalo občerstvenie v podobe kapustnice, ktorú pripravili pani kuchárky z našej školy, ochutnávka koláčov, zákuskov, slaného, sladkého pečiva, ktoré zabezpečili rodičia. Keďže hudba hrala výborne, dobrá nálada vládla na celom školskom dvore.

Rodičia sa spoznávali navzájom, spoznávali celý pedagogický a personálny tím, vzájomne diskutovali, ba pridali sa, na pozvanie pani riaditeľky, aj rodičia s deťmi, ktorí začnú našu MŠ navštevovať až od budúceho školského roka.

Čo povedať, či napísať záverom?
Bolo to jedinečné popoludnie, kde sa ukázala úžasná spolupráca rodičov a školy v atmosfére zábavy, smiechu, radosti a príjemných stretnutí.

Ďalšie aktuality

Daň z nehnuteľnosti splatná do konca septembra

21. Sep 2023 15:13
Oddelenie daní a poplatkov Mestského úradu Prievidza pripomína daňovníkom dane z…

Olympia v Amsterdame

20. Sep 2023 15:32
Cvičenky Olympie pri Olympijskom klube Prievidza, pod vedením cvičiteľky Jitky…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 14/2023…

18. Sep 2023 15:22
Číslo: 14/2023 Prílohy: VZN…