26. Aug 2011 6:06

Vyhlásenie občianskeho združenia BC Prievidza mládež

Vyhlásenie občianskeho združenia BC Prievidza mládež. po rokovaní jeho generálneho managera s vedením mužského klubu HBK Prievidza, vystupujúcim pod názvom BC Prievidza 24.8.2011.

Mládežnícky basketbalový klub BC Prievidza mládež, občianske združenie so záujmom prijalo myšlienku vedenia basketbalového klubu HBK Prievidza, prezentovanú na tlačovej besede mužského klubu vo štvrtok 18. augusta 2011 o zaujatí detí a mládeže a privádzaní ich k športovým hodnotám.

Občianske združenie BC Prievidza mládež privíta spoluprácu pri výchove detí a mládeže a pri privádzaní ich k športovým hodnotám s každým seniorským mužským a ženským basketbalovým klubom, ktorý sa snaží o dobré meno prievidzského basketbalu, váži si históriu prievidzského basketbalu, je transparentný a poctivý vo vzťahu k svojim minulým aj súčasným hráčom, svojim aj k našim partnerom a prievidzským fanúšikom.

Basketbalový klub BC Prievidza mládež vyhlasuje, že naďalej zostáva právne, organizačne a ekonomicky samostatným transparentným subjektom vo vzťahu k rodičom, väčším či menším partnerom a sponzorom, medzi ktorými majú významné miesto Mesto Prievidza a Hornonitrianske bane Prievidza s hlavným poslaním a cieľom vychovávať prievidzskú basketbalovú mládež pre jej uplatnenie v budúcom mužskom a ženskom, ako regionálnom, tak aj celoslovenskom basketbale.
Generálny manager Ľ. Jelačič

Ďalšie aktuality

Banícky jarmok získal ocenenie TOP turistický produkt…

19. Apr 2024 13:26
Banícky jarmok, ktorý každoročne organizuje mesto Prievidza a Kultúrne a spoločenské…

Zelená učebňa pod holým nebom

19. Apr 2024 13:18
Materská škola na Ceste Vl. Clementisa v Prievidzi je Zelenou školou zapojenou v…

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…