16. Dec 2015 9:58

Vianočný primátorský punč so zbierkou na podporu Harmónie

Súčasťou Vianočných trhov v Prievidzi bude aj tento rok primátorský punč. Kúpou obľúbeného horúceho nápoja môžu návštevníci trhov podporiť aj tento rok zbierku s charitatívnym rozmerom. Punč budú v stánku pod vianočným stromčekom oproti Mestskému domu podávať až dva dni, v pondelok 21. a utorok 22. decembra 2015 medzi 14.00 a 17.00.

Zbierka, ktorú podporí každý, kto si za dobrovoľný príspevok kúpi vianočný primátorský punč, je tento rok určená na pomoc neziskovej organizácie Harmónia. Organizácia prevádzkuje na Košovskej ceste dve sociálne zariadenia – útulok pre bezprístrešných obyvateľov a zariadenie núdzového bývania pre matky s deťmi v núdzi. Zriaďovateľom organizácie je mesto Prievidza. V stánku budú zamestnanci a klienti Harmónie ponúkať aj predmety, ktoré vytvorili v rámci pracovnej terapie. Ich zakúpením bude tiež možné podporiť zbierku.

V stánku s primátorským punčom si budú môcť Prievidžania i všetci návštevníci Vianočných trhov kúpiť aj propagačné predmety, ktoré vydalo mesto Prievidza. Najlákavejšou ponukou je možnosť zakúpiť si I. diel monografie mesta Prievidza mesta, ktorá bola vydaná v roku 2013, za vianočnú zvýhodnenú cenu 25 eur za kus, teda so zľavou desať eur. K dispozícii bude aj kalendár na rok 2016 s námetom diel významných výtvarných umelcov z Prievidze. Cena kalendára je tri eurá. V ponuke bude aj vedomostná spoločenská hra Zábavné putovanie Prievidzou za 18 eur.

Ďalšie aktuality

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

16. Apr 2024 9:48
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 19.4.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto začne s rekonštrukciou cvičebného priestoru na ZŠ s…

16. Apr 2024 8:08
Od 1. mája začína rekonštrukcia cvičebného priestoru ZŠ a MŠ na Ul. Dobšinského.…