8. Feb 2021 13:40

Valentínsky koncert Radky Križanovej a Romana Mečiara (online)

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza

Keď nemôžete ísť za kultúrou, ideme za vami!
Kultúrne a spoločenské stredisko vám aj v týchto neľahkých časoch prináša kultúru, a to formou online streamu, ktorý si môžete užívať z pohodlia domova. Už túto sobotu 13. februára 2021 si budete môcť vychutnať krásny a romantikou nabitý hudobný zážitok. O 17.00 h sa totiž na facebookovej stránke odohrá Valentínsky koncert Radky Križanovej a Romana Mečiara. Pripravte tak svojej polovičke nezabudnuteľného Valentína!

RADKA KRIŽANOVÁ A ROMAN MEČIAR
Obľúbená hudobnícka dvojica, ktorú poznáte aj z kapely Stay Tuned, vám zaspieva a zahrá tie najväčšie romantické hity zo slovenskej i zahraničnej produkcie. Už názov kapely Stay Tuned, teda „zostaňte naladení“, napovedá, že primárnym cieľom a prianím zoskupenia je zabávať, naladiť na tú správnu vlnu a ponúknuť dávku kvalitnej hudby.
Radka Križanová je semifinalistkou súťaže Hlas Česko Slovenska (2012), v minulosti speváčka amerického country v prievidzskej kapele Country Limit Club, no momentálne najmä speváčka kapely Stay Tuned. Spievajúca novinárka, ktorá sa nájde takmer v každom hudobnom štýle. Okrem kapely Stay Tuned vystupuje aj v menších akustických zostavách s doprovodom gitaristu či klaviristu.

Roman Mečiar je mimoriadne talentovaný gitarista a spevák, ktorý je na slovenskej hudobnej scéne známy nielen svojím výnimočným bluesovým cítením, ale aj univerzálnosťou. V minulosti spolupracoval s Robom Opatovským či Samom Tomečkom, pôsobil v kapelách Dlhá Noha a Chill On The Sun, s ktorými vydal niekoľko albumov, na ktorých sa autorsky podieľal. V súčasnosti pôsobí v projektoch Mečiar & Gapa Bluesconnection, v americko-slovenskej formácii Chicago Bluesconnection, v akustickom duu 2 KUSY a v bluesovej revival kapele Blues8. Okrem spomenutých projektov hosťuje u Petra Lipu, Paľa Pintera, Roba Opatovského či Reného Lacka. Svoje muzikantské skúsenosti a takmer nekonečný repertoár naberal niekoľko rokov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Tešíme sa na vás!

Ďalšie aktuality

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.