17. máj 2012 6:33

Strelci MsP Prievidza v Komárne zvíťazili

V piatok 11. mája 2012 sa družstvo Mestskej polície Prievidza v zložení M. Hrabaj, V. Zajac, P. Šmelko a I. Mikula zúčastnilo 15. ročníka streleckej súťaže O putovnú cenu primátora mesta Komárno v streľbe mestských policajtov zo služobných zbraní –neoficiálnych majstrovstiev SR v streľbe mestských polícií.

15. ročníka najstaršej streleckej súťaže mestských polícií na Slovensku sa zúčastnilo 14 družstiev zo SR a jedno z Maďarska. Strelci si okrem športového zápolenia vymenili skúsenosti z náročnej práce mestských policajtov nielen doma, ale i v zahraničí.

Víťazom turnaja sa stalo družstvo MsP Prievidza, (585 bodov), ktoré v napínavom súboji predstihlo len o dva body favoritov súťaže a obhajcov vlaňajšieho titulu, družstvo MsP Nitra (583 bodov). Na 3. mieste sa umiestnilo domáce družstvo MsP Komárno s 548 bodmi.

V súťaži jednotlivcov opäť dominoval domáci Karol Zsapka, 2. miesto obsadil Pavol Šmelko z MsP Prievidza a na 3. mieste skončil Jozef Gajdošík z MsP Nitra

V súťaži žien obsadila 1. miesto príslušníčka MsP Levice, M. Vrecková z MsP Prievidza sa umiestnila na 5. mieste.

Organizátori plánujú pozvať v ďalšom ročníku aj primátorov zúčastnených miest, ktorí si tiež budú môcť okrem bohatého programu vyskúšať aj „presnú mušku“ na jedinečnej strelnici, vybudovanej v bývalej vodnej priekope Komárňanskej vojenskej pevnosti.

Ďalšie aktuality

Pravidelné preskúšanie varovnej siete sirén - 9.12.2022

7. Dec 2022 9:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z rozhodnutia vedenia sekcie krízového riadenia MV SR,…

Hravo žiť zdravo - rok v školskej záhrade

6. Dec 2022 10:28
Trenčiansky samosprávny kraj podporil MŠ Mišúta v Prievidzi grant Zelené oči

Výmena okien vo veľkej telocvični CVČ

2. Dec 2022 7:38
V týchto dňoch prebieha výmena okien v telocvični Centra voľného času.