14. Sep 2020 6:15

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. K nám do Domu kultúry v Prievidzi zavítajú v utorok 3. novembra 2020 o 17.00 h. Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov a trvá približne 60 minút. Po ňom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.

A že sa je na čo tešiť! Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne sa opakujúci Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy. Rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu. Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami. Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme, poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá, Bumbác a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie!

Vstupné: 10,00 €. Vstupenky sú v predaji v pokladni DK PD alebo v sieti Ticketportal.
ZŤP dieťa do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou až 50% zľavu z ceny vstupenky.

Ako bonus k zakúpeným štyrom lístkom dostanete voucher na získanie DVD Naživo Hip hip hurá! so záznamom z minuloročného predstavenia, pred vstupom do sály úplne zadarmo!

Tešíme sa na vás!

Ďalšie aktuality

Hornonitriansky banícky spolok ďakuje za dotáciu z rozpočtu…

8. Dec 2023 9:09
Mesto Prievidza aj v roku 2023 poskytlo Hornonitrianskemu baníckemu spolku dotáciu z…

Oznam o prerušení dodávky tepla TÚV a ÚK

6. Dec 2023 12:18
PTH, a.s. týmto oznamuje svojim odberateľom tepla, že z dôvodu odstránenia havárie…

Zrušenie zasadnutia VVO č. I

6. Dec 2023 11:09
Oznamujeme verejnosti, že zajtra t.j. vo štvrtok 7.12.2023 sa neuskutoční…