6. Sep 2012 6:53

Relácia na 36. týždeň

Krátke správy z mesta Prievidza, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase počas 36. týždňa.

– Jedno z najväčších podujatí v meste Prievidza Banícky jarmok sa uskutoční už tento víkend 7. – 9. septembra 2012 a tradične prinesie okrem predajných stánkov s rôznym sortimentom a dobrotami, rôznorodý kultúrny program, ako aj atrakcie v Mestskom parku i pred zimným štadiónom. Na podujatie pozývame širokú verejnosť.

– Prievidzské námestie ožije piatok 28. septembra nielen tradičným jesenným podujatím EŠTE DÚŠOK LETA, ale aj charitatívnym behom spojeným s finančnou zbierkou. Jej výťažok je určený na zakúpenie prístrojov na Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach. Do charitatívneho behu sa môže zapojiť ktokoľvek. Stačí sa v piatok 28. septembra zaregistrovať na prievidzskom námestí na označenom stanovisku a prebehnúť či prejsť jeden okruh po námestí. Aktivitu začnú od 10:00 žiaci zo škôl a hlavná časť behu je naplánovaná na 16:00. Takouto formou podporia myšlienku podujatia športovci, žiaci, študenti i ďalší občania okresu Prievidza. Podporiť Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach bude možné nielen morálne svojou účasťou, ale aj finančne. Svoju účasť už okrem iných prisľúbili aj viacerí prievidzskí športovci, známi rodáci a osobnosti z nášho okresu. Kolektívnu účasť športovcov a obyvateľov z obcí a miest možno vopred nahlásiť na e – mailovú adresu: primator@prievidza.sk alebo na telefónnom čísle 0904 752 617

– „FC Baník Horná Nitra Vás pozýva na majstrovské futbalové stretnutie IV. ligy dospelí medzi FC Baník Horná Nitra a FK Partizán Prečín, ktoré sa uskutoční v sobotu dňa 08.09.2012 o 16.00 hod. na Mestskom futbalovom štadióne v Prievidzi. Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.

– Mestská spoločnosť Unipa oznamuje, že verejné korčuľovanie na zimnom štadióne bude tento týždeň v sobotu 8. septembra od 14:45 do 16:00 h a v nedeľu 9. septembra v rovnakom čase od 14:45 do 16:00 h. Viac informácií TU.

– Nezisková organizácia Spokojnosť vykonáva zber ošatenia v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 h v nízkoprahovom dennom centre na Ciglianskej ceste 8 v Prievidzi.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.