14. Jan 2021 6:33

Relácia mestského rozhlasu na 2. týždeň

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 2. týždni.

V súvislosti s ohláseným celoplošným testovaním obyvateľstva na COVID-19 hľadáme zdravotnícky personál, ktorý by pomohol v meste Prievidza s jeho zabezpečením v termíne 23. a 24. januára 2021 ako aj ďalších víkendových termínoch. V prípade záujmu nás kontaktujte emailom na info@prievidza.sk Podrobné informácie nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza.

Na základe rozhodnutia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR sú materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prievidza v prevádzke len pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre a pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti. Z dôvodu nepriaznivej epidemiologickej situácie žiadame ostatných rodičov, ktorí sú na materskej a rodičovskej dovolenke alebo sú práceneschopní, aby svoje deti odhlásili z dochádzky do materskej školy do skončenia núdzového stavu, t. j. do 24.januára 2021.

Oznamujeme verejnosti, že v týchto dňoch sa realizuje zber vianočných stromčekov. Všetci obyvatelia, ktorí majú ešte vo svojich domovoch živý vianočný stromček, ho môžu umiestniť vedľa stojísk na komunálny odpad do konca januára 2021.

Ďalšie aktuality

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MODERNEJ GYMNASTIKE

23. máj 2024 9:14
Moderné gymnastky na Majstrovstvách Slovenska. Minulý týždeň sa konali…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

21. máj 2024 15:01
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 24.5.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto chce rekonštruovať bazén mestskej plavárne

21. máj 2024 9:28
Na základe ukončeného verejného obstarávanie samospráva uzatvorila zmluvu na…