21. Jun 2016 7:59

Príďte spoznať a zažiť pohostinnosť Prievidze a okolia

Mesto Prievidza si na tohtoročnú turistickú sezónu pripravilo novinku , ktorou je nový informačno-propagačný materiál s výstižným názvom PRIEVIDZA A OKOLIE, prísť, spoznať, zažiť.

Návštevník, ktorý príde do Prievidze, na prvých stránkach brožúrky a aj v realite spozná históriu mesta a pamiatky, ktoré ho skrášľujú. Tradičné mestské podujatia v kultúrnych inštitúciách či pod holým nebom ponúkajú možnosť zažiť v Prievidzi krásne a zaujímavé okamihy. Brožúrka obsahuje aj stručné informácie s odkazom na webové stránky o okolitých múzeách, pamiatkach, atrakciách pre celé rodiny a zaujímavostiach z rôznych častí regiónu hornej Nitry. Súčasťou brožúrky je samozrejme aj mapa mesta Prievidza. Propagačný materiál vydáva mesto po troch rokoch, keď bol vydaný informačný materiál o kultúrnych a historických pamiatkach mesta. Vyšiel v náklade 5000 kusov v slovenskom jazyku, pripravený je aj v anglickej mutácii.
Nový informačno- propagačný materiál mesta slávnostne uviedla do života primátorka Prievidze Katarína Macháčková počas multižánrového podujatia, otvárajúceho letnú turistickú sezónu na hornej Nitre – Bojnický letný slnovrat. Sprevádzali ju pri tom dámy odeté v prievidzských meštianskych krojoch.

Informačno-propagačný materiál PRIEVIDZA A OKOLIE, prísť, spoznať, zažiť je verejnosti a návštevníkom mesta bezplatne k dispozícii v Turisticko-informačnej kancelárii na Námestí slobody v Prievidzi.

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. J. Červeňa

17. Aug 2022 8:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…