21. Jun 2016 7:59

Príďte spoznať a zažiť pohostinnosť Prievidze a okolia

Mesto Prievidza si na tohtoročnú turistickú sezónu pripravilo novinku , ktorou je nový informačno-propagačný materiál s výstižným názvom PRIEVIDZA A OKOLIE, prísť, spoznať, zažiť.

Návštevník, ktorý príde do Prievidze, na prvých stránkach brožúrky a aj v realite spozná históriu mesta a pamiatky, ktoré ho skrášľujú. Tradičné mestské podujatia v kultúrnych inštitúciách či pod holým nebom ponúkajú možnosť zažiť v Prievidzi krásne a zaujímavé okamihy. Brožúrka obsahuje aj stručné informácie s odkazom na webové stránky o okolitých múzeách, pamiatkach, atrakciách pre celé rodiny a zaujímavostiach z rôznych častí regiónu hornej Nitry. Súčasťou brožúrky je samozrejme aj mapa mesta Prievidza. Propagačný materiál vydáva mesto po troch rokoch, keď bol vydaný informačný materiál o kultúrnych a historických pamiatkach mesta. Vyšiel v náklade 5000 kusov v slovenskom jazyku, pripravený je aj v anglickej mutácii.
Nový informačno- propagačný materiál mesta slávnostne uviedla do života primátorka Prievidze Katarína Macháčková počas multižánrového podujatia, otvárajúceho letnú turistickú sezónu na hornej Nitre – Bojnický letný slnovrat. Sprevádzali ju pri tom dámy odeté v prievidzských meštianskych krojoch.

Informačno-propagačný materiál PRIEVIDZA A OKOLIE, prísť, spoznať, zažiť je verejnosti a návštevníkom mesta bezplatne k dispozícii v Turisticko-informačnej kancelárii na Námestí slobody v Prievidzi.

Ďalšie aktuality

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 4/2024 o…

10. Jul 2024 15:18
Číslo: 4/2024 Prílohy: VZN č…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 3/2024 o…

10. Jul 2024 15:14
Číslo: 3/2024 Prílohy: VZN č…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 1/2024,…

10. Jul 2024 15:06
Číslo: 1/2024 Prílohy: VZN č…