28. Jun 2019 8:41

Podporte TIK v ankete o Informačné centrum roka 2019

Turisticko-informačná kancelária mesta Prievidza sa zapája do ankety o najobľúbenejšie Informačné centrum 2019. Anketa prebieha od 21. júna do 31. augusta 2019 na webových portáloch www.kamposlovensku.sk a www.aices.sk.

Prievidzskú Turisticko-informačnú kanceláriu môžete podporiť svojim hlasom na tejto adrese. Na úspešné pridanie hlasu je potrebné overiť e-mailovú adresu kliknutím na odkaz v doručenom potvrdzujúcom e-maili. Upozorňujeme, že potvrdzujúci e-mail môže byť v niektorých e-mailových službách zaradený aj do SPAMu.

Anketu organizuje Asociácia informačných centier Slovenska (AiCES), vydavateľstvo Kam po Česku, infoT.I.C. a webový portál www.kamposlovensku.sk, ktorí takto vytvorili priestor pre propagáciu a zviditeľnenie jednotlivých informačných centier Slovenska. Anketa sa koná pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

So začínajúcou turistickou sezónou bude anketa slúžiť návštevníkom aj na šírenie povedomia o službách informačných centier, ktoré skvalitnia ich dovolenky, poradia výlety a ukážu možnosti nezabudnuteľných zážitkov. Aj vďaka informačným centrám môže byť „dovolenka na Slovensku dobrým nápadom“.

Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…