12. Sep 2011 7:25

Poďakovanie za Prievidzský jarmok

Tohtoročný jarmok sa skončil. Ostáva už len poďakovať všetkým, ktorí sa ho zúčastnili i tým, ktorí pomáhali pri jeho zabezpečení.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normálna tabuľka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:“Times New Roman“; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} Obzvlášť je potrebné poďakovať ľuďom bývajúcim v blízkosti konania jarmoku za ich trpezlivosť, ústretovosť a pochopenie, pretože podujatie tohto druhu prináša so sebou, hlavne vo večerných a nočných hodinách, aj negatíva.

Vyzdvihnúť treba aj prácu Mestskej polície Prievidza, ktorá zabezpečovala poriadok a informovanosť pri nápore prichádzajúcich návštevníkov. Osobitné poďakovanie patrí aj účinkujúcim v kultúrnom programe za ich profesionálne výkony.

Veríme, že ste boli s tohtoročným jarmokom spokojní. Ak nám chcete tlmočiť svoje reakcie, podnety a názory – pozitívne či negatívne, alebo nám chcete oznámiť, čoho sa máme vyvarovať pri organizovaní jarmoku v roku 2012 – napíšte nám. Svoje odkazy, podnety a návrhy nám zasielajte elektronickou poštou na info@prievidza.sk . Váš názor nás zaujíma.

Ďakujeme!

Fotogalerériu k jarmoku si môžete prezrieť tu.

Ďalšie aktuality

Pravidelné preskúšanie varovnej siete sirén - 9.12.2022

7. Dec 2022 9:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z rozhodnutia vedenia sekcie krízového riadenia MV SR,…

Hravo žiť zdravo - rok v školskej záhrade

6. Dec 2022 10:28
Trenčiansky samosprávny kraj podporil MŠ Mišúta v Prievidzi grant Zelené oči

Výmena okien vo veľkej telocvični CVČ

2. Dec 2022 7:38
V týchto dňoch prebieha výmena okien v telocvični Centra voľného času.