27. máj 2011 15:19

Plážové kúpalisko privítalo úsmevy

Mesto Prievidza v spolupráci s mestom Bojnice, Kultúrnym a spoločenským strediskom a Complete Party Service pripravili pre všetky deti na Plážovom kúpalisku deň plný zábavy, radosti a úsmevov. Krátko po desiatej hodine otvoril oslavy Medzinárodného dňa detí prednosta Mestského úradu v Prievidzi Norbert Turanovič a po privítaní nasledoval deň  plný hier, zábavy a úsmevov. Podujatie nazvané PRIEVIDZSKÁ PRÍŠERA – NARODENIE patrilo deťom bez rozdielu veku.

Počas doobedia navštívili areál Plážového kúpaliska kolektívy z materských a základných škôl a poobede prišli mnohí aj v sprievode svojich rodičov. Na deti čakali sladké maškrty, živé rozprávkové postavy, rozprávkový vláčik, či množstvo hier, kde si mohli vyskúšať svoje schopnosti a príjemne sa zabaviť.

Kultúrny program spestrovali mažoretky, ktoré predstavili svoje najmladšie kadetky, tanečníci z tanečnej skupiny Fantastic, CVČ Spektrum, deti si mohli vyskúšať fotografovanie, loptové hry, jazdu na koni, prišli  sokoliari a mnoho talentovaných umelcov, často práve s radov detí, ktorí priniesli zábavu aj inšpiráciu na aktívne trávenie prichádzajúcich letných prázdnin.

Deti strávili pri hre a športových aktivitách so svojimi kamarátmi aj rodičmi príjemné chvíle a radosť v ich očiach potvrdzovala, že si oslavu svojho dňa užívali naozaj naplno.

Ďalšie aktuality

Pravidelné preskúšanie varovnej siete sirén - 9.12.2022

7. Dec 2022 9:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z rozhodnutia vedenia sekcie krízového riadenia MV SR,…

Hravo žiť zdravo - rok v školskej záhrade

6. Dec 2022 10:28
Trenčiansky samosprávny kraj podporil MŠ Mišúta v Prievidzi grant Zelené oči

Výmena okien vo veľkej telocvični CVČ

2. Dec 2022 7:38
V týchto dňoch prebieha výmena okien v telocvični Centra voľného času.