24. Mar 2021 14:45

Mesto pomôže pri rezervácii na očkovanie a testovanie

Po zavedení zmien v spôsobe registrácie na očkovanie na Covid-19, takzvanej Čakárne, mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť objednať sa na očkovanie telefonicky s pomocou zamestnancov mesta.

Spustením nového registračného formulára očkovania na Covid-19 sa zmenil spôsob prihlasovania a pribudla rola čakateľa, ktorá umožňuje počkať si na uvoľnenie vybraného očkovacieho miesta a termínu v Čakárni. Termíny budú priraďované podľa veku a nebude rozhodujúci čas registrácie ani rýchle využitie dostupných termínov.

Mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť zaregistrovať sa do tejto čakárne telefonicky, s pomocou zamestnancov mesta. Tieto požiadavky vybavia v pracovné dni v čase od 8:00 do 12:00 na čísle 0904 752 665.
Na tomto telefónnom čísle je tiež možné požiadať aj o asistenciu pri registrácii na antigénové alebo PCR testovanie na mobilných odberných miestach.

Pre všetky rezervácie je potrebné si vopred pripraviť kontaktné telefónne čísla a e-mailové adresy, ako aj požadované údaje osoby, ktorá má záujem o očkovanie alebo testovanie.

Ďalšie aktuality

Odstávka vody

6. Jun 2023 8:47
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. upozorňuje obyvateľov, že z…

Mesto mení spoločnosť na zber šatstva

5. Jun 2023 8:54
Mesto koncom mája uzatvorilo novú zmluvu na vývoz šatstva so spoločnosťou Humana…

Začína rekonštrukcia palubovky v športovej hale

5. Jun 2023 8:49
Mesto Prievidza začne v 23. kalendárnom týždni s rekonštrukciu palubovky v športovej…