24. Mar 2021 14:45

Mesto pomôže pri rezervácii na očkovanie a testovanie

Po zavedení zmien v spôsobe registrácie na očkovanie na Covid-19, takzvanej Čakárne, mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť objednať sa na očkovanie telefonicky s pomocou zamestnancov mesta.

Spustením nového registračného formulára očkovania na Covid-19 sa zmenil spôsob prihlasovania a pribudla rola čakateľa, ktorá umožňuje počkať si na uvoľnenie vybraného očkovacieho miesta a termínu v Čakárni. Termíny budú priraďované podľa veku a nebude rozhodujúci čas registrácie ani rýchle využitie dostupných termínov.

Mesto Prievidza ponúka obyvateľom možnosť zaregistrovať sa do tejto čakárne telefonicky, s pomocou zamestnancov mesta. Tieto požiadavky vybavia v pracovné dni v čase od 8:00 do 12:00 na čísle 0904 752 665.
Na tomto telefónnom čísle je tiež možné požiadať aj o asistenciu pri registrácii na antigénové alebo PCR testovanie na mobilných odberných miestach.

Pre všetky rezervácie je potrebné si vopred pripraviť kontaktné telefónne čísla a e-mailové adresy, ako aj požadované údaje osoby, ktorá má záujem o očkovanie alebo testovanie.

Ďalšie aktuality

Banícky jarmok získal ocenenie TOP turistický produkt…

19. Apr 2024 13:26
Banícky jarmok, ktorý každoročne organizuje mesto Prievidza a Kultúrne a spoločenské…

Zelená učebňa pod holým nebom

19. Apr 2024 13:18
Materská škola na Ceste Vl. Clementisa v Prievidzi je Zelenou školou zapojenou v…

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…