20. Jun 2014 5:45

Mesto pokračuje v opravách chodníkov

Spoločnosť Správa majetku mesta Prievidza (ďalej len SMMP) na základe požiadaviek obyvateľov mesta v týchto dňoch dokončila opravy ďalších poškodených chodníkov. Opráv sa dočkali chodníky na Ul. J.Murgaša a na Ul. Kolomana Novackého pri ABC Markete.

Mestská spoločnosť SMMP vykonala v jarných mesiacoch opravu prepadnutej dlažby pred obchodnými prevádzkami pri ABC Markete na sídlisku Kopanice v hodnote 2 763 €. Na tomto chodníku bola opravená dlažba v úseku 90m2. Ďalšiu realizáciu predstavuje oprava prepadnutého chodníka na Ul. J. Murgaša v hodnote 1420,64 €.

Od začiatku roka 2014 sa s ohľadom na poveternostné vplyvy a finančné možnosti rozpočtu zrealizovali viaceré opravy chodníkov. Mestská spoločnosť SMMP opravila vstupy na Vnútornej ulici a chodníky v ďalších lokalitách mesta, napr. chodník na Šumperskej ulici.

Mesto Prievidza vedie podrobnú databázu požiadaviek, ktoré sumarizuje počas stretnutí vedenia mesta s obyvateľmi, počas stretnutí jednotlivých výborov volebných obvodov, prostredníctvom projektu Odkaz pre starostu alebo obhliadkou chodníkov prostredníctvom odborných zamestnancov MsÚ a SMMP. Podľa finančných možností mesta postupne dochádza k opravám chodníkov pre chodcov.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.