23. Aug 2011 5:14

Koncert skupiny Hostia

Dňa 27.augusta 2011 o 18.00 v Diwadle v prievidzskom lesoparku sa uskutoční koncert skupiny Hostia, ktorý je už 4. v poradí.

Táto skupina obmieňa svoje zloženie na každý koncert v závislosti od hudobného štýlu, ktorý na svojich koncertoch prezentuje. Stálymi členmi sú iba jej zakladatelia a zároveň organizátori koncertov Peter Mečiar a Peter Hrbík.

Prvý koncert sa uskutočnil v lete roku 2008. Niesol sa v štýle country a prilákal tak mnohých nadšencov tohto žánru. Ďalší koncert sa uskutočnil v tom istom roku medzi Vianocami a Novým rokom a niesol sa v duchu viacerých štýlov. Zatiaľ posledný koncert odohrala kapela v lete roku 2009 a poslucháči sa mohli potešiť počúvaním džezových štandardov. Bonusom bola kapela z Liptovského Mikuláša, ktorá urobila rockovú bodku večera.

Práve muzikatni tejto kapely sa stali novými hosťami kapely. Konkrétne je to Michal Michalko (spev, sprievodná gitara) a Stano Jurčo (bicie). Po ich boku sa objavia hostia z Bratislavy Janka Dubravčíková (spev, speváčka i na predchádzajúcom džezovom koncerte), Silvia Sekáčová (spev) a Matej Vrábel (klávesy, hral i na dvoch predošlých koncertoch).

Na práve pripravovanom koncerte odznejú známe rockové a popové hity posledných desaťročí. Nebudú chýbať skladby od skupiny Queen, Elán, Roxette, Blodie a ďalších.

Vstupné na koncert skupiny Hostia sú 2 eurá.

Tešíme sa na Vás.

Ďalšie aktuality

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MODERNEJ GYMNASTIKE

23. máj 2024 9:14
Moderné gymnastky na Majstrovstvách Slovenska. Minulý týždeň sa konali…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

21. máj 2024 15:01
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 24.5.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto chce rekonštruovať bazén mestskej plavárne

21. máj 2024 9:28
Na základe ukončeného verejného obstarávanie samospráva uzatvorila zmluvu na…