23. Aug 2011 5:14

Koncert skupiny Hostia

Dňa 27.augusta 2011 o 18.00 v Diwadle v prievidzskom lesoparku sa uskutoční koncert skupiny Hostia, ktorý je už 4. v poradí.

Táto skupina obmieňa svoje zloženie na každý koncert v závislosti od hudobného štýlu, ktorý na svojich koncertoch prezentuje. Stálymi členmi sú iba jej zakladatelia a zároveň organizátori koncertov Peter Mečiar a Peter Hrbík.

Prvý koncert sa uskutočnil v lete roku 2008. Niesol sa v štýle country a prilákal tak mnohých nadšencov tohto žánru. Ďalší koncert sa uskutočnil v tom istom roku medzi Vianocami a Novým rokom a niesol sa v duchu viacerých štýlov. Zatiaľ posledný koncert odohrala kapela v lete roku 2009 a poslucháči sa mohli potešiť počúvaním džezových štandardov. Bonusom bola kapela z Liptovského Mikuláša, ktorá urobila rockovú bodku večera.

Práve muzikatni tejto kapely sa stali novými hosťami kapely. Konkrétne je to Michal Michalko (spev, sprievodná gitara) a Stano Jurčo (bicie). Po ich boku sa objavia hostia z Bratislavy Janka Dubravčíková (spev, speváčka i na predchádzajúcom džezovom koncerte), Silvia Sekáčová (spev) a Matej Vrábel (klávesy, hral i na dvoch predošlých koncertoch).

Na práve pripravovanom koncerte odznejú známe rockové a popové hity posledných desaťročí. Nebudú chýbať skladby od skupiny Queen, Elán, Roxette, Blodie a ďalších.

Vstupné na koncert skupiny Hostia sú 2 eurá.

Tešíme sa na Vás.

Ďalšie aktuality

Relácia mestského rozhlasu na 32. týždeň

11. Aug 2022 7:22
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 32. týždni.

Upozorňujeme na zmeny v umiestnení volebných miestností

10. Aug 2022 13:27
Pre spojené voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov…

Delegovanie do volebných komisií

10. Aug 2022 12:47
Členom volebnej komisie môže byť ten, kto dovŕšil 18 rokov veku, je spôsobilý na…