28. Mar 2012 8:29

Habera a Team sľubujú veľkolepú koncertnú show

Česko-slovenská pop-rocková legenda, skupina Team a Pavol Habera sa v máji vydáva po štyroch rokoch na svoje posledné spoločné turné. V Prievidzi sa koncert uskutoční 4. mája na zimnom štadióne. Fanúšikom sľubuje pri tejto príležitosti jedinečnú a svoju doposiaľ najväčšiu pódiovú show.

Pavol Habera prezradil zopár detailov o pripravovanom turné Habera & Team Final tour 2012.
Samotné pódium s rozmermi 24 x 12 metrov poskytne Teamu dostatočný priestor na poriadnu show. Koncert môžu fanúšikovia pohodlne sledovať aj z väčšej vzdialenosti, pretože sa bude prenášať na veľkoplošnú obrazovku o veľkosti 100 metrov štvorcových. Zvuk vynikajúcej kvality garantuje systém K1 od L-Acoustics, ktorý používajú najväčšie svetové hviezdy, ako napríklad
Phil Collins a Red Hot Chili Peppers a je to momentálne to najlepšie na trhu. Svetelné efekty budú rovnako vo svetovom štandarde a celú show bude prepravovať 7 kamiónov, čo je v československom meradle úctyhodný počet. Celý štáb, ktorý sa podieľa na príprave a priebehu turné, má takmer 150 členov.

Slovami Pavla Haberu:
„Po takmer 30 rokoch od vzniku TEAMu chceme uzavrieť jednu mimoriadnu a úspešnú kapitolu našich hudobných životov a najlepší spôsob je zahrať našim fanúšikom a predviesť sa im v tom najlepšom svetle. Bude to naše najväčšie turné, čo sa týka celej výpravy svetiel, efektov, zvuku a veľkosti pódia – tak, aby to spĺňalo najprísnejšie európske kritériá.“

Fanúšikovia sa s Teamom rozlúčia originálnym TEAMboardom

Zaujímavým spôsobom sa s Teamom chcú rozlúčiť aj ich fanúšikovia, ktorí pripravujú pre chlapcov z Teamu originálny rozlúčkový TEAMboard. Každý fanúšik Teamu a Paľa Haberu može do 20.apríla pridať svoje foto na TEAMboard cez webovú stránku teamontour.sk a precestovať tak so skupinou celé truné. Čím viac fanúšikov pošle svoju fotografiu, tým väčší bude TEAMboard. Nechajme sa teda prekvapiť.
Viac informácií o projekte TEAMboard nájdete na www.teamontour.sk .

Všetky koncerty začínajú o 20:00 hod. Cena/Price: od 19 Eur


Ďalšie aktuality

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V MODERNEJ GYMNASTIKE

23. máj 2024 9:14
Moderné gymnastky na Majstrovstvách Slovenska. Minulý týždeň sa konali…

Zmena termínu vývozu hnedých nádob na biologicky…

21. máj 2024 15:01
Informujeme obyvateľov, že v piatok t. j. 24.5.2024 sa nebude realizovať vývoz…

Mesto chce rekonštruovať bazén mestskej plavárne

21. máj 2024 9:28
Na základe ukončeného verejného obstarávanie samospráva uzatvorila zmluvu na…