FC Baník Horná Nitra zvíťazil 9:0
Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normálna tabuľka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:“Times New Roman“;} Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:“Normálna tabuľka“; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:““; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:“Times New Roman“;} Slávnostným výkopom primátorky Kataríny Macháčkovej sa začala písať nová éra prievidzského futbalu. Ako pred zápasom poznamenala primátorka, „oceňujem snahu všetkých, ktorí prispeli k tomu, aby sa vrátil do Prievidze seniorský futbal. Verím, že hráči budú svojimi výkonmi baviť divákov a budú vzorom pre mladé nádeje. V Prievidzi vyrástlo veľa kvalitných futbalistov a verím, že v tomto trende sa bude pri snahe a obetavej práci funkcionárov a trénerov pokračovať.“
Pevne veríme, že ostáva len otázkou času, kedy si náš klub získa podporu a srdcia čo najširšieho okruhu fanúšikov. Za pochvalu stojí aj fakt, že seniorský A- tím FC Baník Horná Nitra vyhral všetky odohraté duely a s výborným skóre 29:2 je lídrom celej tabuľky.
Najbližší zápas A tímu sa odohrá v sobotu 24. septembra opäť na štadióne v Prievidzi. Súperom našich „Baníkov“ bude tentokrát Slovan Zemianske Kostoľany.