23. Jun 2023 8:04

Deň otvorených dverí v centre pre seniorov

V piatok 16. júna 2023 o 13:00 hodine sa v rámci prvého ročníka dňa otvorených dverí otvorili brány na zariadení pre seniorov na Ul. M. Rázusa pre klientov ich rodinu, zamestnancov a podporovateľov zariadenia.

Komunitné podujatie, ktoré otvorila spoločne s riaditeľkou centra aj primátorka Katarína Macháčková, sa konalo v záhrade zariadenia. Pre klientov centra a ich rodiny bol pripravený pestrý program v podobe skupiny Rozlet, speváckej skupiny Jas, občerstvenia v podobe guláša a nechýbala ani tradičná tombola. Všade vládla pozitívna atmosféra a klienti aj ich rodinní príslušníci si služby zariadenia veľmi chválili.

„Akciu ponúkame hlavne našim klientov a ich rodinám, aby sa mohli spoločne stretnúť a posedieť pri tradičnom guláši a príjemnej hudbe“, popisuje deň otvorených dverí riaditeľka zariadenia pre seniorov PhDr. Mária Znášiková, MBA .

„Boli by sme radi, aby sa z tohto stretnutia stala tradícia. Je vidieť, že o miesta v stredisku je veľký záujem, čo nás utvrdzuje v tom, že ponúkame kvalitné zázemie a služby, ktoré sa snažíme neustálymi investíciami ešte zlepšovať,“ uviedla primátorka JUDr. Macháčková a doplnila, že centrum pre seniorom čaká v rámci skvalitnenia bývania napríklad rekonštrukcia kúpeľní.

Rovnaká aktivita je naplánovaná na piatok 23. júna 2023 aj na stredisku na Ul. J. Okáľa.

Ďalšie aktuality

Banícky jarmok získal ocenenie TOP turistický produkt…

19. Apr 2024 13:26
Banícky jarmok, ktorý každoročne organizuje mesto Prievidza a Kultúrne a spoločenské…

Zelená učebňa pod holým nebom

19. Apr 2024 13:18
Materská škola na Ceste Vl. Clementisa v Prievidzi je Zelenou školou zapojenou v…

Dajme nábytku druhý život

17. Apr 2024 12:30
Čo jeden nevyužíva, to môže byť pre druhého užitočné. Práve preto darujeme použitý…