23. Jun 2023 8:04

Deň otvorených dverí v centre pre seniorov

V piatok 16. júna 2023 o 13:00 hodine sa v rámci prvého ročníka dňa otvorených dverí otvorili brány na zariadení pre seniorov na Ul. M. Rázusa pre klientov ich rodinu, zamestnancov a podporovateľov zariadenia.

Komunitné podujatie, ktoré otvorila spoločne s riaditeľkou centra aj primátorka Katarína Macháčková, sa konalo v záhrade zariadenia. Pre klientov centra a ich rodiny bol pripravený pestrý program v podobe skupiny Rozlet, speváckej skupiny Jas, občerstvenia v podobe guláša a nechýbala ani tradičná tombola. Všade vládla pozitívna atmosféra a klienti aj ich rodinní príslušníci si služby zariadenia veľmi chválili.

„Akciu ponúkame hlavne našim klientov a ich rodinám, aby sa mohli spoločne stretnúť a posedieť pri tradičnom guláši a príjemnej hudbe“, popisuje deň otvorených dverí riaditeľka zariadenia pre seniorov PhDr. Mária Znášiková, MBA .

„Boli by sme radi, aby sa z tohto stretnutia stala tradícia. Je vidieť, že o miesta v stredisku je veľký záujem, čo nás utvrdzuje v tom, že ponúkame kvalitné zázemie a služby, ktoré sa snažíme neustálymi investíciami ešte zlepšovať,“ uviedla primátorka JUDr. Macháčková a doplnila, že centrum pre seniorom čaká v rámci skvalitnenia bývania napríklad rekonštrukcia kúpeľní.

Rovnaká aktivita je naplánovaná na piatok 23. júna 2023 aj na stredisku na Ul. J. Okáľa.

Ďalšie aktuality

Daň z nehnuteľnosti splatná do konca septembra

21. Sep 2023 15:13
Oddelenie daní a poplatkov Mestského úradu Prievidza pripomína daňovníkom dane z…

Olympia v Amsterdame

20. Sep 2023 15:32
Cvičenky Olympie pri Olympijskom klube Prievidza, pod vedením cvičiteľky Jitky…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 14/2023…

18. Sep 2023 15:22
Číslo: 14/2023 Prílohy: VZN…