7. Jun 2017 9:16

Cesta rozprávkovým lesom s podtitulom Hľadanie strateného pokladu

Mesto Prievidza v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi vás pozývajú už na štvrtý ročník obľúbeného podujatia, ktoré je určené pre deti a rodiny pod názvom Cesta rozprávkovým lesom. Areál prievidzského Lesoparku, ktorý s obľubou navštevujú mnohí Prievidžania, sa v priebehu nedeľného popoludnia 2. júla 2017 zmení na nepoznanie.

Podujatie, ktorého podtitul znie „Hľadanie strateného pokladu“ sa začne o 14.00 h vstupom cez bránu na Ul. Clementisa, kde bude pre vás pripravený Rozprávkový les plný čarovných bytostí.
Počas Cesty rozprávkovým lesom čaká na deti stretnutie s mnohými rozprávkovými bytosťami. Po jeho absolvovaní bude pre všetkých účastníkov pripravený bohatý kultúrny program na Čarovnej lúke v areáli Lesoparku s amfiteátrom. Program na pódiu sa začne o 16.00 h a zabávať vás budú TS Fantastic – Elko, Divadlo pri kolkárni s rozprávkou Prázdninové dobrodružstvo a na záver sa môžete tešiť na vystúpenie obľúbenej detskej dvojice Paci Pac.

Čarovná lúka i tento rok ponúkne niekoľko rozprávkových príbehov, ktoré deti budú môcť spoločne doplniť. V tieni stromov sa tak návštevníci stretnú s príbehom Palculienka, Zlatá priadka, Čert a Káča a iné. Za túto pomoc budú deti odmenené pečiatkou do Cestovného pasu a za plný počet si môžu vybrať sladkosti v Maškrtných domoch.
A aby toho nebolo málo, Čarovná lúka bude plná atrakcií. Tešiť sa môžete na šaša Matveja a jeho balóniky, maľovanie na tvár, jazdu na autíčkach, nafukovacie atrakcie, zvieraciu fotostenu a po prvýkrát aj na detskú ZOO! Všetky atrakcie sú zadarmo!
Vstupné: Deti a dospelí 1,00 € alebo kultúrny poukaz sa bude vyberať pri vchodoch do Lesoparku.

Zmena programu VYHRADENÁ!

K dispozícii bude aj rozprávkový autobus, ktorý bude premávať zadarmo každú polhodinu. V Prievidzi bude mať zastávky na týchto uliciach:

Ďalšie aktuality

Oprava poruchy na verejnom vodovode - Ul. J. Červeňa

17. Aug 2022 8:48
Upozorňujeme obyvateľov, že z dôvodu opravy poruchy na verejnom vodovode bude dnes…

Prievidžania, spravme gesto, hlasujme za naše mesto!

15. Aug 2022 14:16
Pomôžte nám získať mestský park s aktivitami pre každého.

Oznámenie o neprítomnosti zapisovateľky dňa 17.8.2022

15. Aug 2022 8:16
Mesto Prievidza oznamuje politickým stranám, koalíciám a nezávislým kandidátom, že…