13. Nov 2014 11:55

Bohatšia vianočná výzdoba 2014

S príchodom vianočných sviatkov sa opäť rozsvietia aj ulice Prievidze. Vianočnú výzdobu v meste tak ako po minulé roky zrealizuje mestská spoločnosť Technické služby mesta Prievidza s.r.o. (ďalej len TSMPD s.r.o.). Keďže vianočná výzdoba bude aj tento rok o čosi bohatšia, s montovaním jednotlivých elementov začali zamestnanci TSMPD s.r.o. už v 45. týždni, čiže o týždeň skôr ako obvykle.

Vianočná výzdoba s novinkami
Nové prvky vianočnej výzdoby budú na obyvateľov a návštevníkov Prievidze čakať na Bojnickej ceste, na Pribinovom námestí pred obchodným domom Elektrik a tiež na Švéniho ulici pred Priorom, kde bola zrekonštruovaná časť námestia. Po minuloročnej novinke v podobe rodinky snehuliakov je aj tento rok prichystané prekvapenie pre tých najmenších. Bude ním 3D postava anjela, ktorá bude umiestnená práve v blízkosti farského kostola sv. Bartolomeja. Pestrejší bude aj hlavný vianočný strom na Námestí slobody.

Vianoce v Prievidzi 2013:

Vianočné osvetlenie a výzdoba budú v Prievidzi a v jej prímestských častiach kompletne namontované a prichystané k slávnostnému spusteniu k 5. decembru 2014. Súčasťou Vianočného mesta bude aj mobilná ľadová plocha v centre mesta.

Ďalšie aktuality

Prievidza získala 268 tisíc eur z eurofondov na realizáciu…

4. Aug 2022 8:10
Mesto Prievidza bolo úspešné so žiadosťou o nenávratný finančný príspevok na…

Pripravujú rekonštrukciu multifunkčného ihriska vo Veľkej…

4. Aug 2022 8:03
Mesto Prievidza realizuje verejné obstarávanie na rekonštrukciu multifunkčného…

Relácia mestského rozhlasu na 31. týždeň

4. Aug 2022 7:03
Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 31. týždni.