2. Nov 2012 7:25

Benefičný koncert

Nezisková organizácia Spokojnosť – centrum sociálnych služieb Vás úctivo pozýva na Benefičný koncert, ktorý sa uskutoční v Piaristickom kláštore v Prievidzi, ulica A. Hlinku, v nedeľu, 25. novembra 2012 o 16,00 hod.

Benefičný koncert je každoročne zameraný na pomoc zdravotne postihnutým deťom.
Tento rok to bude pre 3 ročnú Jasmínku, ktorá sa narodila nepočujúca a pre 6 ročného Jakubka, ktorý má detskú mozgovú obrnu. Pri tejto príležitosti sme nahlásili verejnú zbierku na Obvodnom úrade v Prievidzi.
Z verejnej zbierky sa deťom zakúpia zdravotné pomôcky, alebo sa využije na mimoriadne zdravotné výdavky pre podporu a zlepšenie zdravotného stavu detí. Týmto spôsobom chceme pomôcť rodinám zmierniť ich neľahký osud nakoľko sa ocitli v ťažkej finančnej situácii.
Úctivo Vás prosíme, nájdite si malú, zato významnú chvíľu pre ľudí z nášho malebného mesta. Práve Vašou prítomnosťou môžete pomôcť mnohým trpiacim rodinám, aby našli psychickú, fyzickú a duševnú silu zvládať svoj osud. Myslíme si, že práve nastávajúci adventný čas je ten pravý, aby sme otvorili svoje srdcia a podporili tých, ktorí to potrebujú.

Zároveň Vás chcem poprosiť o čítaný oznam v mestskom rozhlase. Ak by sa dalo už tento týždeň až do akcie.

Ďalšie aktuality

Daň z nehnuteľnosti splatná do konca septembra

21. Sep 2023 15:13
Oddelenie daní a poplatkov Mestského úradu Prievidza pripomína daňovníkom dane z…

Olympia v Amsterdame

20. Sep 2023 15:32
Cvičenky Olympie pri Olympijskom klube Prievidza, pod vedením cvičiteľky Jitky…

Všeobecne záväzné nariadenie mesta Prievidza č. 14/2023…

18. Sep 2023 15:22
Číslo: 14/2023 Prílohy: VZN…