Mesto Prievidza
2. december 2022 – 4. december 2022
Mikulášsky sprievod mestom Prievidza

Nedočkavosť a úprimná radosť. Aj takto sa dá opísať atmosféra blížiacich sa dní z pohľadu najmenších. Čoskoro si začnú čistiť čižmičky, aby v nich našli sladké prekvapenie. Pomaly sa totiž blíži deň sv. Mikuláša. Ten je pre nich jedným z najobľúbenejších dní v roku.

Tento rok môžete opäť zakývať Mikulášovi a jeho veselým pomocníkom, ktorí budú prechádzať mestom na Mikulášskom vláčiku. Veríme, že sa nám podarí vyčarovať prekvapenie a radosť v detských očiach.

Mikulášsky sprievod mestom Prievidza sa uskutoční v nedeľu 4. decembra 2022. Začíname o 15.30 hod. na ulici M. R. Štefánika. Pokračujeme: B. Björnsona → Bojnická cesta → Za depom → Rad L. N. Tolstého → Ľ. Ondrejova → Mliekarenská → Nedožerská Malonecpalská → Veľkonecpalská → Snežienková → Clementisa → Nováckeho Mariánska → Námestie slobody, kde Mikuláš spolu s anjelikmi rozsvietia vianočný stromček a rozdajú deťom sladkosti.

Aktuálnu polohu vláčika môžete sledovať v udalosti podujatia na Facebooku Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza www.facebook.com/KASS.PD.

Rozprávkové predstavenie aj s Mikulášom

Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza vás pozýva na rozprávkové predstavenie pre verejnosť, ktoré si pre vás pripravilo v spolupráci s Divadlom „A“ a Divadlom SHANTI, o. z.

Vydajte sa spoločne s nami do jednej takej zanovitej krajiny plnej dobrodružných ciest… tak OSAMOTE. Predstavenie sa bude konať v piatok 2. decembra 2022 o 17.00 hod. v Dome kultúry Prievidza!

Predstavenie je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky pred predstavením do šatne Domu kultúry v Prievidzi označené menom a priezviskom dieťaťa.

Vstupné: 3,00 €, vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry.

Plagát podujatia
Ďalšie podujatia

TÝŽDEŇ SLOVENSKÝCH KNIŽNÍC

Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi
4. 3. 2024 - 10. 3. 2024

Veľká noc v Prievidzi

Námestie slobody
25. 3. 2024 - 28. 3. 2024

Spoznaj, zaži, nauč sa. Tradičný ľudový tanec

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
10. 3. 2024

Swap oblečenia

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi
4. 3. 2024 - 9. 3. 2024