Dom kultúry Prievidza
13. apríl 2024 od 16:00
Hanička a Murko

Hanička a jej kocúrik Murko sú opäť na turné a pozývajú všetky deti na svoju naozaj detskú pesničkovú show! S Haničkou, Murkom a ich veľkou kamarátkou Kajkou vystupujú aj ich zvierací kamoši v životnej veľkosti: nezbedný Capko, veselý Opičiak, priateľský Červík a milá Žabka. Všetci spoločne spievajú, tancujú a zabávajú sa s deťmi.

Vystúpenie je interaktívne a je originálnou kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Bábky vedú profesionálni bábkoherci. V programe budete počuť 12 obľúbených pesničkových hitov, ktoré majú na youtubovom kanáli Haničky a Murka milióny videní (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ihrisko, Ja som žabka, Červený kacheľ…).

Celá družina na čele s Haničkou a Murkom sa už na všetkých veľmi teší! Každé dieťa od nich dostane darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich zvieracími kamarátmi!

Termín a čas vystúpenia: sobota 13. apríla 2024 o 16.00 h
Miesto vystúpenia: Dom kultúry, F. Madvu 11, Prievidza

Základná cena vstupenky: 12,00 eur
Vstupenky kúpite v sieti https://vstupenky.kasspd.sk/, v pokladni Domu kultúry a na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/hanicka-a-murko-koncertne-turne-jar-2024/

Zľavnené ceny vstupeniek:
– ZŤP dieťa: 1 euro
– 1 osoba sprevádzajúce ZŤP dieťa: 1 euro

Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca (ktorý platnú vstupenku mať musí). Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.

Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou, ktorá deti zabáva a vzdeláva už 6 rokov. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac 100 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, z televízie JOJ PLAY, či z početných CD a DVD nosičov.

Ukážky z aktuálnych vystúpení Haničky a Murka si môžete pozrieť TU: https://www.facebook.com/hanickaamurko

Bohatú tvorbu Haničky a Murka nájdete na YouTube: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Jakub “Zitron” Ťapák - RUKU NA SRDCE stand up comedy…

Dom kultúry Prievidza
23. 5. 2024

Stavanie mája a majáles

Námestie slobody Prievidza
30. 4. 2024

Dvaja z mesta

Meštiansky dom Prievidza
18. 4. 2024 - 14. 6. 2024

Krajská prehliadku ochotníckeho divadla THALIA

RKC a KASS v Prievidzi
19. 4. 2024 - 20. 4. 2024