Dom kultúry Prievidza
29. apríl 2023 od 16:00
Hanička a Murko - Nové pesničkové predstavenie

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko pozývajú všetky deti na svoje nové pesničkové predstavenie! Čakajú na vás aj ich zvierací kamaráti v životnej veľkosti (Opička, Capko, Červík a Žabka) a 12 obľúbených pesničkových hitov! Vystúpenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Haničku a Murka tradične sprevádza aj ich veľká kamarátka Sofi alebo Paťka, ktorá bude s nimi a so zvieracími kamarátmi spievať, tancovať a pomáhať im urobiť z vystúpenia ozajstnú šou!
Deti sa môžu vyjašiť, aktívne zapájať do predstavenia a zaspievať si obľúbené hity z vydaných CD Haničky a Murka napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, či Ja som žabka, Bola babka, mala capka a ďalšie. Medzi pesničkami sa zabavia na divadelných scénkach Haničky a Murka a ich hostí.
Bábky vedú profesionálni bábkoherci.
Každé dieťa dostane od Haničky a Murka darček – Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi!


Základná cena vstupenky: 10,00 eur
Zľavnená cena vstupenky: ZŤP dieťa – 1 euro, 1 sprevádzajúca osoba ZŤP dieťaťa – 1 euro

Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza alebo v sieti predpredaj.sk
Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca . Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.


Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac ako 90 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, či z početných CD a DVD nosičov.

Ukážky z našich vystúpení si môžete pozrieť tu: https://www.facebook.com/hanickaamurko/videos

Našu bohatú tvorbu nájdete na YouTube: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o našich aktivitách môžete sledovať na našom facebookovom profile: https://www.facebook.com/hanickaamurko

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Stretnutie pri prameni rieky Nitry

5. 7. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
19. 6. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
20. 6. 2024 - 6. 9. 2024

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Dom kultúry Prievidza
21. 9. 2024