Mestský park Prievidza
6. júl 2024 od 14:00
FESTIVALOVÁ PRIEVIDZA: Z rozprávky do rozprávky

Milí malí aj veľkí snílkovia! Toto leto premeníme Mestský park na magickú ríšu rozprávok, kde ožijú všetky vaše obľúbené postavy. Pripojte sa k nám na detský divadelný festival Z rozprávky do rozprávky a zažite deň plný zábavy (06. júl 2024, Mestský park).

V rámci podujatia vás čaká bohatý program, ktorý štartuje už od 14.00 h s Divadlom NAtraKY a ich rozprávkovým predstavením Guľko Bombuľko. Potom sa malí návštevníci môžu tešiť na Vesmírnych hrdinov od Chodúľového divadla Creative Shows, ktorí prinesú veselé a dobrodružné príbehy. Následne sa na scéne objavia Edo Drewo a Lesná víla, ktorí rozohrajú príbehy z čarovného lesa. O 17.00 h vystúpi Divadlo Dvor zázrakov s rozprávkou Palica von z vreca, ktorá vás prenesie do sveta zázračných príbehov. Po nich príde na scénu Teáter komika  s divadelným predstavením Hráme sa na silákov.

Súčasťou podujatia je aj bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa Letnú čitáreň, v ktorej privítame spisovateľku Lucku Benkovú. Tá nám, v rámci besedy porozpráva o svojej tvorbe. Tešiť sa môžete na prehliadku exotických papagájov Arakovo, maľovanie na tvár, tvorivé dielničky s COOP Jednota, workshop s Fotoklub Junior, pixel skladačky a samozrejme vyhodnotenie súťaže Moja naj rozprávka.

Príďte si užiť deň plný rozprávok, zábavy a fantázie! Tešíme sa na vás!

Vstupné pre každého: 3,00 € v predpredaji, 6,00 € v deň konania.

Predpredaj na www.kasspd.sk v pokladni DK Prievidza.

Každá vstupenka je zlosovateľná v tombole

V prípade dažďa je podujatie zrušené.

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Stretnutie pri prameni rieky Nitry

5. 7. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
19. 6. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
20. 6. 2024 - 6. 9. 2024

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Dom kultúry Prievidza
21. 9. 2024