Námestie Slobody Prievidza
22. jún 2024 od 13:00
FESTIVALOVÁ PRIEVIDZA: OdDychovka na námestí

Prinášame vám druhé podujatie zo série festivalová Prievidza. Pripravili sme pre vás prehliadku dychových hudieb. Po úžasnom štarte nášho letného festivalu neustávame v nadšení a pokračujeme s ďalším výnimočným podujatím – OdDychovka na námestí (22. jún 2024, Námestie slobody). Príďte si užiť hudobné lahôdky pod otvoreným nebom a nechajte sa uniesť melódiami!

V rámci podujatia vás čaká bohatý program, ktorý štartuje už od 13:00 h. Na začiatok sa predstavia stálice z nášho regiónu ako DH Maguranka Junior, DH Prievidžanka, DH Maguranka. Po nich bude nasledovať DH Hradišťanka spolu s vystúpením mažoretiek. Medzi vrcholy večera bude patriť vystúpenie Vojenskej hudby Banská Bystrica z Ministerstva obrany Slovenskej republiky. Po nich sa predstaví DH Sobuláci, naši hostia z juhomoravského kraja. Podujatie moderuje Peter Paulík.

Okrem toho sme pre vás pripravili ukážku remeselných výrobkov, ktoré si budete môcť zakúpiť. A aby bola návšteva ešte príjemnejšia, každý návštevník obdrží zdarma pohár vínka!

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť zažiť skvelý deň plný hudby a zábavy. Pridajte sa k nám a spoločne si „odDychnime“!

Vstupné pre každého: 4,00 € v predpredaji, 7,00 € v deň konania

Predpredaj na https://vstupenky.kasspd.sk

V prípade dažďa je podujatie zrušené.

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Stretnutie pri prameni rieky Nitry

5. 7. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
19. 6. 2024

Storočnica Imricha Vysočana

Meštiansky dom Prievidza
20. 6. 2024 - 6. 9. 2024

KONCERT FILMOVEJ HUDBY

Dom kultúry Prievidza
21. 9. 2024