Dom kultúry Prievidza
2. jún 2024 od 19:00
Dokonalé dieťa

Jedinečná komédia plná stand-upov a mimoriadne trefných skečov o rodičovstve a výchove detí v dnešnej dobe, v réžii Jána Luterána, s hudbou Martina Geišberga,  v podaní vynikajúceho hereckého obsadenia: Lujza Garajová Schrameková, Daniel Žulčák, Alena Pajtinková a Michal Jánoš.

Máte pocit, že doma vás už nikto nepočúva? Chcete konečne počuť nejaký dospelý hlas povedať súvislú myšlienku až dokonca alebo len zažiť chvíľku ticha? Vitajte na dokonalej divadelnej terapii pre rodičov!

Ako byť dobrým rodičom vo svete plnom zaručených návodov? Je najväčším nepriateľom moderných rodičov biely cukor či fyzické tresty? Sú detské kresby len nevinné pokusy o umenie, alebo sa z nich dá vyčítať anamnéza celej rodiny? Koľko hračiek je už veľa? Čo je najťažšie na výchove? A ako sa z toho všetkého nezblázniť?

Dokonalé dieťa nie je návodom na to, ako sa stať dokonalým rodičom. Je úprimnou a autentickou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás. Skúma extrémy a bizarnosti výchovných príručiek a spoľahlivo všetko spochybňuje.

Dokonalé dieťa vám zaručene zmení pohľad na rodičovstvo!

Tvorivý tím:
autori: Mariana Luteránová, Ján Luterán
réžia: Ján Luterán
hudba: Martin Geišberg
výtvarná spolupráca: Diana Strauszová
pohybová spolupráca: Lacko Cmorej
účinkujú: Lujza Garajová Schrameková, Alena Pajtinková, Mišo Jánoš, Daniel Žulčák
produkcia: Divadelné centrum

Dĺžka predstavenia: 105 minút bez prestávky

Vstupné: 20,00 €, vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza, online na www.kasspd.sk a v sieti Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/dokonale-dieta-prievidza-2024-06-02/

plagát akcie
Ďalšie podujatia

Jakub “Zitron” Ťapák - RUKU NA SRDCE stand up comedy…

Dom kultúry Prievidza
23. 5. 2024

Stavanie mája a majáles

Námestie slobody Prievidza
30. 4. 2024

Dvaja z mesta

Meštiansky dom Prievidza
18. 4. 2024 - 14. 6. 2024

Krajská prehliadku ochotníckeho divadla THALIA

RKC a KASS v Prievidzi
19. 4. 2024 - 20. 4. 2024