5. Nov 2017 19:01

Zelené bicykle sú v novembri zadarmo

Zdieľané Zelené bicykle v Prievidzi, Bojniciach a Opatovciach nad Nitrou je možné v novembri využívať zadarmo. Používatelia získajú 1000 voľných minút, ktoré môžu využiť počas celého mesiaca.

Hovorí sa, že zdravý duch je v každom z nás, len sa treba o neho starať. Ak si chcete aj udržať zdravého ducha, využite na presun chôdzu, alebo bicykel. Tie Zelené môžete využiť počas celého novembra úplne bezplatne.

Každý existujúci používateľ získal automaticky 1. novembra 1.000 voľných minút, ktoré môže využiť počas celého mesiaca. Každý nový užívateľ získa rovnaký počet minút do 24 hodín od aktivácie svojho účtu.

Používateľ si môže bicykel vypožičať buď cez čipovú kartu, alebo cez aplikáciu. Pri vypožičaní bicykla cez SMS sú správy spoplatňované i naďalej.

Ďalšie aktuality

Mesto Prievidza ponúka na predaj úžitkové vozidlo IVECO…

1. Jun 2026 14:56
Mesto Prievidza ponúka na odpredaj motorové vozidlo IVECO EuroCargo JOHNSTON 600.

Prieskum mobility 2026 prichádza do ulíc Prievidze a Bojníc

1. Jun 2026 13:52
Už od 1. júna 2026 sa obyvatelia Prievidze a Bojníc budú môcť zapojiť do Prieskumu…

Do práce na bicykli 2026

1. Jun 2026 13:26
Pridajte sa k celoslovenskej kampani Do práce na bicykli 2026, vymeňte auto za…