5. Aug 2013 9:56

Začali rekonštrukcie ciest prosíme o zhovievavosť

V týchto dňoch začala prvá etapa rekonštrukcie ciest a chodníkov. Prosíme obyvateľov, aby na cestách ktoré budú rekonštruované neparkovali svoje vozidlá. Odparkované autá značne komplikujú asfaltovanie ciest.

V súvislosti s parkujúcimi autami priamo na cestách môže najkritickejšia situácia nastať na Ulici P. J. Šafárika a Ulici I. Bukovčana. Z uvedeného dôvodu vyzývame obyvateľov o zhovievavosť a pochopenie.

V rámci prvej etapy budú opravované miestne komunikácie v rozsahu 20 tisíc m2 a 455 m2 chodníkov. Opravované budú cestné komunikácie – Ulica G. Švéniho, Veľkonecpalská, Ulica P. J. Šafárika., Ulica B. Björnsona, Ružová, Ulica I. Bukovčana, Ulica M. Gorkého, Ulica A. Bernoláka, Ulica I. Krasku a taktiež vybrané chodníky. Rekonštrukčné práce by mali byť ukončené do konca septembra. Opravy cestných komunikácií budú do konca roka pokračovať ďalšou etapou. V tomto roku plánujeme preinvestovať na opravy ciest okolo 1 milión eur.

Ďalšie aktuality

Prevádzkový čas verejných WC

12. máj 2025 12:38
Verejné WC sa nachádza na adrese Námestie slobody 5/14, 971 01 Prievidza. Použitie…

Mesto Prievidza zadalo vypracovanie projektovej…

9. máj 2025 8:00
Mesto Prievidza pokračuje v systematickom úsilí o zlepšovanie podmienok pre deti v…

Uhoľná expozícia v Handlovej pozýva na Noc múzeí a galérií…

8. máj 2025 10:00
Slovenské banské múzeum sa aj tento rok zapája do obľúbeného celoeurópskeho…