22. Jul 2011 10:03

Výzva na predkladanie cenových ponúk (e – aukcia) Zákazka s nízkou hodnotou, podľa §102 zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní v platnom znení

Výzva na predkladanie cenových ponúk (e – aukcia). Zákazka s nízkou hodnotou, podľa §102 zákona č. 25/2066 Z.z. o verejnom obstarávaní v platnom znení.

Ďalšie aktuality

Raj v raji

1. Sep 2026 12:37
Aj tak by sa dal nazvať týždeň, ktorí prežili počas prázdnin deti z Harmónia n.o.…

V depe Prievidza bude rušno. Podujatie pripomenie 130 rokov…

1. Sep 2026 9:40
Rušne, železničné modely, špeciálny KINO vozeň, vlaková patrola či možnosť…

Z Baníckeho jarmoku sa odveziete bezpečne a bezplatne.…

1. Sep 2026 8:30
Mesto Prievidza aj počas tohtoročného Baníckeho jarmoku posilní večernú a nočnú…