28. Oct 2011 10:00

Spojenie divadelného zážitku, kvalitných vín a kníh

Zažiť toto príjemné spojenie ste mohli na vlastnej koži 26. októbra v Dome kultúry v Prievidzi. Okrem sľubovanej predpremiéry divadelnej hry Radošinského naivného divadla pod názvom Len tak prišli, na Vás čakali ďalšie zaujímavé prekvapenia.

V priestoroch foyeru bola pre návštevníkov pripravená degustácia Radošinských vín, ktoré patria medzi najkvalitnejšie vína zo slovenskej vínnej produkcie. To isté sa dá tiež povedať o Radošinskom naivnom divadle, ktoré včera taktiež nesklamalo a diváci si z oboch vypredaných predstavení odniesli skvelý kultúrny zážitok.

Ku kvalitnému vínu patrí aj dobrá kniha, takže súčasťou večera bola aj možnosť zakúpiť si publikáciu s bežiacej burzy kníh.

Kultúrne a spoločenské stredisko plánuje spájať príjemné s užitočným aj budúcnosti, preto sa už teraz môžete tešiť na divadelné predstavenie Zúfalé manželstvo, kde 15. decembra vystúpi Ivan „Tuli“ Vojtek a Jožo Pročko.

Ďalšie aktuality

Liturgické slávenia počas vianočných sviatkov

23. Dec 2025 10:00
Veriacim prinášame rozpis bohoslužieb a pobožností, ktoré sú naplánované na Vianoce…

Novoročná omša

23. Dec 2025 8:00
Mesto Prievidza a Základná umelecká škola Ladislava Stančeka pozývajú verejnosť na…

Otváracie hodiny na mestskom cintoríne počas Vianoc

22. Dec 2025 9:54
Mesto Prievidza informuje verejnosť o režime sprístupnenia mestského cintorína počas…