3. Jun 2021 5:41

Relácia mestského rozhlasu na 22. týždeň

Uverejňujeme krátke správy, ktoré budú vyhlasované v mestskom rozhlase v 22. týždni.

Asistované sčítanie
Mesto Prievidza ponúka pomoc pri asistovanom sčítavaní, ktoré potrvá ešte do 13.júna 2021. Sčítanie sa realizuje s pomocou asistentov. Obyvatelia si môžu objednať aj mobilného asistenta, ktorý ich príde sčítať priamo do ich domácnosti. Viac informácií nájdete na internetovej stránke mesta Prievidza. Kontakty na mobilných asistentov sú dostupné na internetovej stránke mesta Prievidza.

Doručovanie rozhodnutí miestnych daní
Mesto Prievidza od 15. mája začalo doručovať rozhodnutia o dani z nehnuteľnosti, dani za psa a poplatku za komunálne odpady. Daňové výmery distribuujú priamo do domácnosti priamo zamestnanci mesta Prievidza. Predpokladaný termín ukončenia distribúcie dňových výmerov je koniec mesiaca jún.

Kultúra
Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v spolupráci s Mestskou knižnicou M. Mišíka v Prievidzi si na celý mesiac jún pripravili bohatý program pre deti. Nenechajte si ujsť skvelé podujatia s významnými literárnymi hosťami, ktoré prinášame pod názvom KNIHOTÚRY! Pridajte sa k nám na Námestí slobody už dnes o 17.30 h a užite si dramatizované čítanie pre deti v podaní Tibora Hujdiča alias pána Mrkvičku.

Ďalšie aktuality

Skupina Rozlet – slová básní, hudba a krásny spev

30. máj 2024 13:50
Presne to je spevácka skupina Denného centra Bôbar, ktorej básne a piesne sa naozaj…

Hlasujte za K Park - 4. ročník

30. máj 2024 11:03
Privítali by ste v Prievidzi priestor, kde si môžete zahrať streetball, pingpong,…

Odstávka vody

30. máj 2024 8:06
Informujeme obyvateľov, že z dôvodu poruchy na vodovodnom systéme na bytovom dome č.…