10. Aug 2016 12:26

Prievidzský zimný štadión opäť s ľadom

Po vyše štvormesačnej prestávke v letnom období, kedy bola v prevádzke in-line plocha, začne zimný štadión v týchto dňoch opäť svoju prevádzku. In-line plochu opäť vymení ľad.

Od 15. augusta bude ľadová plocha znova k dispozícii mestskému hokejovému klubu, verejnosti, ale aj záujemcom o prenájom ľadovej plochy. Prvé platené verejné korčuľovanie v novej sezóne bude zahájené už 21. augusta od 14:00 do 15:15 hod. Záujemcovia a priaznivci korčuľovania nájdu podrobný rozpis obsadenosti ľadovej plochy na nasledujúce obdobie na stránke spoločnosti TSMPD s.r.o. (www.tsmpd.sk).

V prípade záujmu o prenájom ľadovej plochy môžete kontaktovať priamo spoločnosť TSMPD s.r.o. na telefónnom čísle 0915 496 625.

Ďalšie aktuality

Latino tančiareň na námestí – Horúca latino párty pod holým…

19. Jun 2026 8:30
Centrum mesta v Prievidzi sa opäť rozžiari v rytmoch samby, salsy a bachaty!…

Relácia mestského rozhlasu na 25. týždeň

18. Jun 2026 16:05
Uverejňujeme krátke správy, ktoré sú vyhlasované v mestskom rozhlase v 25. týždni.

Regióny žiadajú zrýchlenie implementácie Fondu na…

18. Jun 2026 14:49
Mestá Prievidza a Partizánske dnes zorganizovali Okrúhly stôl o Fonde na spra…