10. Dec 2013 9:00

Prídťe sa naladiť na Vianoce netradične

Už tento piatok 13. decembra o 18. hodine na Vás čaká v Art pointe jedinečné vianočné predstavenie pod názvom Božie narodenie.

Tradičný príbeh biblie bude unikátny svojim umeleckým stvárnením. V kine Baník sa predstaví dvojica umelcov, ktorý naživo pred vašimi očami predvedú jedinečné spojenie hudby a maľby pieskom.

Eva Aibazova, ktorú prezývajú aj lietajúce ruky ruskej piesočnej animácie, je absolventkou Petrohradskej univerzity kultúry a umenia. Eva je nekonvenčná kreatívna a zároveň disciplinovaná výtvarníčka, ktorá sa špecializuje v odbore výtvarnej techniky – piesočná animácia.

Maksim Anuchin, rovnako absolvent Petrohradskej univerzity kultúry a umenia, je skladateľ, multiinštrumentalista, hudobný pedagóg, autor filmovej hudby, zakladateľ ruskej školy guslovej improvizácie.



Vstupné: 8 EUR v predpredaji v Art kafé
10 EUR pred predstavením

Ďalšie aktuality

Daň z nehnuteľností na rok 2026 – dôležitá informácia

23. Jan 2026 12:05
Zmenili sa vám údaje k nehnuteľnosti? Ak ste v roku 2025 kúpili, predali alebo inak…

Poznáte niekoho výnimočného? Nominujte ho na Prievidzského…

23. Jan 2026 8:30
V Prievidzi je veľa ľudí, ktorí nezištne pomáhajú, zlepšujú život v meste, šíria…

Prerušená dodávka pitnej vody na ulici Vl. Clementisa

23. Jan 2026 7:57
Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. oznamuje, že z dôvodu…